"Це собачка для домашнього лежання на дивані": волонтери врятували тварину з пораненими лапами та шукають їй родину

Пес Канс, якого волонтери знайшли з пораненими задніми лапами, одужує. 21 грудня 2023 року він потрапив до ветеринарно-стерилізаційного центру "Крок до тварин", що в Чернігові. Зі слів директорки центру Тетяни Діденко, тоді його стан був критичний. Зараз лапи Канса майже зажили, працівники центру шукають йому родину.

Канс — з нідерландської мови ім’я перекладається як "Шанс", каже Тетяна Діденко.

"На момент, як він потрапив до нас, травма була несвіжа, він не отримував належного догляду, ветеринарного в першу чергу, тому що потрібна була допомога саме медичних працівників. Собачка не могла вставати на ніжки, тому і з туалетом були проблеми трошки, треба було над цим працювати, тому що йому важко було це робити".
Директорка ветеринарно-стерилізаційного центру "Крок до тварин" Тетяна Діденко.

Травмований пес Канс. Марина Суркова

Лікування собаки відбувалося довго та триває досі, пояснює Діденко.

"Він пересувається досить спокійно. Одна лапка зажила майже повністю, він на неї спирається. Єдине, що обов’язково він має перебувати у взутті, яке зм’якшує навантаження на лапку, не дає обдиратися. Друга лапка ніколи не заживає до кінця, тому іноді він на неї стає, іноді він її «носить»".

Пес Канс.

За кошти благодійників волонтери придбали Кансу візочок.

"Він не дуже його потребує, скажемо так. Якісь довгі прогулянки треба буде звичайно робити на візочку для того, щоб не збивалися лапочки", — каже директорка центру.

Пес Канс ходить за допомогою візочку. Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин"

Песику зараз шукають постійну домівку. Зі слів Діденко, є родина, яка приїздить до Канса.

"Поки що вони приїжджають, знайомляться з ним, шукають до нього підхід для того, щоб була можливість забрати тваринку до себе додому".

Пес Канс на прогулянці.

Директорка центру каже: Кансу приблизно вісім-дев'ять років, і характер в нього непростий.

"По-перше, тварина відчуває досить великий больовий синдром і довгий час перебувала в стані постійного болю. Але, а все ж таки, він дуже розумний, з ним можна домовитися, він іде на контакт, він любить сидіти на ручках, обніматися. Це собачка для домашнього лежання на дивані та перегляду телепередач, читання книжок і просто невеликих прогуляночок на вулиці для підтримання фізичної форми і фізіологічних потреб".

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.