У Новгороді-Сіверському розпочали ремонт центральної площі: що робитимуть та скільки грошей на це витратять

Площа за сім мільйонів – у Новгороді-Сіверському знову розпочали ремонт центральної площі міста після майже піврічної перерви. Понад два мільйона витратять на це з місцевого бюджету та майже п'ять – з державного. Проєкт на ремонт площі був розроблений ще до початку повномасштабного вторгнення – у 2021 році. Подробиці – далі.

На площі Князя Ігоря знімають верхній шар асфальту та вирівнюють профіль дороги. На шести з половиною тисячах квадратних метрів площі потім вкладуть новий шар асфальту, також встановлять нові дорожні знаки та зроблять розмітку.

Центральна площа у Новгороді-Сіверському, де розпочали ремонт.

Ремонт площі почали ще в 2021 році, каже заступник міського голови Сергій Йожиков. Напередодні повномасштабного вторгнення встигли зробити перший етап — виклали тротуар плиткою. Далі роботи зупинились. Фінансування відновили наприкінці минулого року.

Заступник міського голови Сергій Йожиков.

Ремонт продовжили у листопаді 2023-го. Зняли верхній шар асфальту. Хотіли вкладати новий, завадила погода – тоді асфальт не можна було привезти з потрібною температурою. Пів року жителі міста їздили і ходили площею без асфальтного покриття.

Ремонтні роботи на центральній площі у Новгороді-Сіверському.
"Два роки – то війна перебила. Нехай ремонтують – я за це. .. Люди тут ходять: діти, дорослі, старі – спотикаються в цих ямах. Треба ремонтувати", — скаржиться місцевий житель Василь.
Василь.

Тендер на початку жовтня минулого року провело "Агентство місцевих доріг Чернігівської області". Перемогло Шосткинське підприємство "Торговий дім «Династія»". Укладати асфальтобетонне покриття мають розпочати з середини травня. Завершити його обіцяють до кінця місяця.

Центральна площа у Новгороді-Сіверському.
"Треба на погодні умови ще зважати, до 20 травня обіцяють закінчити всі роботи і місто нарешті матиме справжню площу з якісним покриття", — розповів Сергій Йожиков.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.