"Всі зуби на місці? А нігті можете показати?": Олексій Ануля з Чернігова поспілкувався з військовополоненими росіянами

Олексій Ануля з Чернігова поспілкувався з полоненими росіянами. Володимир Золкін/YouTube

Військовий з Чернігова Олексій Ануля, який з 10 березня по 31 грудня 2022 року був у російському полоні, поговорив з військовополоненими росіянами в Україні. Зокрема, боєць питав про те, чи катують їх, та показав їм свої фотографії після полону.

Про це йдеться у відео на YouTube-каналі блогера Володимира Золкіна.

Один із полонених росіян, на прізвище Галкін, з якими поспілкувався Ануля, в українському полоні майже з самого початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну у лютому 2022 року. На запитання Анулі, чи відчуває росіянин голод та, чи застосовують до нього катування, полонений сказав:

"Я не борюсь з голодом. Спочатку вагу втратив, а згодом набрав. Катувань не застосовують".

На це український військовий відповів:

"Всі зуби на місці? А нігті можете показати на камеру? А я вам покажу, який я вийшов після 10 місяців, але я ж фашист. У мене 17 операцій. Мені зламали ніс, вирвали два зуби, зламали щелепу, зламали праву ключицю у двох місцях і ліву. Відірвалися м'язи від ключиці, пересадили потім з біцепса, посадили на анкера.Використовується для фіксації сухожиль при пластичній реконструкції зв'язкового апарату, також для фіксації сухожилля при відриві її від кістки."
Олексій Ануля на допиті у росіян. Олексій Ануля

Олексій Ануля після російського полону. Олексій Ануля
"Зламали праву лопатку, шию, хребет в трьох місцях, копчик, засунули ніж в ногу. Але ж я фашист. Я просто прокинувся о п'ятій ранку від того, що в моєму рідному Чернігові вибухи. Ваші війська пішли на нас з Білорусі. Були там і самарські, коли мене взяли у полон".
Олексій Ануля після звільнення з російського полону. Олексій Ануля

Інтерв'ю з Олексієм Анулею про полон:

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.