"Маю надію, що він живий": як патрульний Богдан Ткачук з колегами допомагав пораненим після ракетного удару по Чернігову

Патрульний поліцейський Богдан Ткачук разом з колегами допомагав пораненим внаслідок обстрілу Чернігова. Всіх поранених, яких бачив екіпаж поліції, завантажували до машин та відвозили до лікарень.

Журналістам Суспільного Богдан Ткачук розповів, що на місце події прибув, як тільки почув вибух.

"Надійшло повідомлення, що відбувся вибух. Вирушили туди на місце, бо потрібно було приймати рішення. Приїхали і побачили задимлення, була інформація про постраждалих. Одразу одягнули рукавички і почали надавати домедичну допомогу".

Момент порятунку одного із чоловіків, якому Богдан наклав турнікет, зафіксувала бодікамера патрульного.

"Я побачив, що надають допомогу, я вирішив, що мені потрібно допомагати, побачив, що тримають за спину людину і в нього кровотеча, питав, що саме відбувається. Повідомили, що він поранений, побачив, що на рівні стегна лівої ноги — велика дірка, немає шматка м'яса і я розумію, що просто затуляти ту рану — це не вийде так. Дістав свій турнікет, думав, що жінка-медик накладе його, я даю їй і бачу, що вона дуже переживає, все давай, все зрозумів", — каже Богдан.
Патрульний накладає турнікет. Скрін з відео бодікамери

Де і в якому стані поранений чоловік, поліцейський не знає, бо після надання йому допомоги, він продовжив патрулювати Чернігів.

"Підігнали машину, цивільна якась там, побита. Допомогли ту людину доставити, на заднє сидіння затягли, там вже були поранені люди та в супроводі нашого патруля машина поїхала до лікарні. Маю надію, що він живий".

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.