Пограбував фермерське господарство у Шестовиці на Чернігівщині: російському військовому повідомили про підозру

Російському військовому повідомили про підозру. Чернігівська обласна прокуратура

СБУ встановила особу російського військового, який віддав наказ про пограбування фермерського господарства та навмисне пошкодження сільськогосподарської техніки під час окупації селі Шестовиця на Чернігівщині у березні 2022 року. Наразі йому заочно повідомили про підозру.

Про це повідомляє управління СБУ в Чернігівській області на своїй сторінці у Facebook.

Як йдеться в повідомленні, мова про командира другого мотострілкового взводу п'ятої мотострілкової роти другого мотострілкового батальйону в/ч 55115 РФ, 27-річного Кирила Ішматова.

Пошкоджена росіянами техніка у фермерському господарстві у Шестовиці. Чернігівська обласна прокуратура

За даними слідства, у березні 2022 року його підрозділ розташувався на території одного з підприємств Чернігівського району. Ішматов віддав підлеглим наказ на розграбування техніки зазначеного підприємства.

"У результаті мародерства було викрадено та пошкоджено майно сільськогосподарського підприємства на понад 2,8 мільйона гривень. Факт розкрадання техніки підтверджений показаннями свідків, які впізнали воєнного злочинця за фотографіями", — повідомляє пресслужба СБУ.

Техніка, яку пошкодили росіяни на фермі у Шестовиці. Чернігівська обласна прокуратура

Пошкоджена росіянами автівка на фермі у Шестовиці. Чернігівська обласна прокуратура

На підставі доказів, зібраних під час здійснення досудового розслідування слідчими СБУ, росіянину заочно повідомили про підозру за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.