Загинули у боях: на Чернігівщині попрощалися з двома військовими ЗСУ

. ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові та Варві 28 лютого попрощалися з двома військовими, які загинули під час виконання бойових завдань на Харківщині та Донеччині.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Микола Телюк народився 6 грудня 1989 року в селі Брагинці Чернігівської області. Навчався в Озерянській школі, потім закінчив Дігтярівський професійний аграрний ліцей, опанувавши професію "слюсар з ремонту сільськогосподарського устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, тракторист".

Солдат Микола Телюк. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

У 2009-2010 роках проходив строкову військову службу. Працював у СТОВ "Дружба-Нова" на посаді "тракторист".

У серпні 2022 року долучився до лав ЗСУ, служив на посаді радіотелефоніста.

Загинув 15 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Провели в останню путь та поховали військового в місті Варва Чернігівської області.

Молодший сержант Денис Пясецький народився 23 лютого 1989 року в Чернігові. Навчався в місцевій школі № 9. Далі вступив до Чернігівського національного технологічного університету.

У 2012 році проходив строкову військову службу. З кінця 2014 долучився до лав МВС України, служив на посадах "інспектор ювенальної поліції", "дільничний офіцер", "старший дільничний офіцер поліції".

Молодший сержант Денис Пясецький. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

У 2015 році під час забезпечення охорони публічного порядку біля будівлі Верховної ради України отримав осколкові поранення від вибуху гранати. За час служби був нагороджений нагрудним знаком "За відвагу в службі". У 2021 році обіймав посаду начальника СПД №1 селища Куликівка ГУНП в Чернігівській області, того ж року вирішив повернутися до цивільного життя.

З першого дня повномасштабної війни брав участь в обороні Чернігова. Після звільнення Чернігівщини волонтерив, а у травні 2022 року став до лав ЗСУ. Служив на посаді командира відділення взводу вогневої підтримки, брав участь у боях на Сході. Був нагороджений почесним нагрудним знаком "Золотий хрест".

Загинув 10 січня 2024 року у бою на Донеччині.

Попрощалися з військовим у Чернігові в Катерининському соборі, поховали на кладовищі "Яцево".

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.