На Чернігівщині поховали двох військових, які загинули під час заходу російської ДРГ

. ФОТО: Носівська міська рада

На Чернігівщині 4 грудня поховали двох військових — Руслана Волоху та Андрія Трихліба. Вони загинули 1 грудня під час заходу російської диверсійно-розвідувальної групи на територію Чернігівщини.

Про це йдеться на офіційних сайтах Носівської міської ради та Північного лісового офісу.

Інформацію про смерть військових внаслідок дій російської ДРГ в ОК "Північ" та Чернігівському прикордонному загоні не підтвердили.

Водночас, начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус у зведенні про ситуацію на Чернігівщині за останній тиждень повідомив про активізацію російських ДРГ на Чернігівщині.

Сержант Руслан Волоха народився 21 січня 1999 року у Носівці. Навчався у  першій міській школі.

Професію продавця — консультанта здобував у Мринському професійно-технічному училищі.

Після  одержання диплома Руслан  став до лав Збройних сил України на строкову службу.

Руслан Волоха. ФОТО: Носівська міська рада

Працював за професією, продавцем будматеріалів. Захоплювався  технікою, займався спортом.

Після повномасштабного вторгнення Руслан виконував обов’язки інспектора прикордонної служби І категорії на Чернігівщині.

"Прикордонні війська були для нього близькими. Мав досвід, бо й строкову службу проходив у військах на Львівщині. Зіткнення  з диверсійно-розвідувальною групою ворога  для підрозділу, у якому служив наш земляк, на жаль, стала фатальною. Сталося це 1 грудня", — йдеться у повідомленні Носівської міської ради.
Поховання Руслана Волохи. ФОТО: Носівська міська рада

Поховання Руслана Волохи. ФОТО: Носівська міська рада

Андрій Трихліб народився 27 липня 1983 року в селищі Любеч на Чернігівщині в родині лісівника. Був на посаді лісоруба Любецького лісництва, а згодом став майстром лісу.

У 2014-2015 роках Андрій брав участь в антитерористичній операції на сході України.

У 2022 році після початку повномасштабного вторгнення понад рік був на сході України.

Згодом Андрія Трихліба перевели служити на Чернігівщину.

"1 грудня на територію Чернігівської області зайшла ворожа диверсійно-розвідувальна група, внаслідок чого разом з працівниками Державної прикордонної служби України загинув лісівник філії "Чернігівське лісове господарство" ДП "Ліси України" Андрій Трихліб", — повідомляє Північний лісовий офіс.
Андрій Трихліб. ФОТО: Північний лісовий офіс

Як повідомив Суспільному голова Любецької громади Валерій Костильов, поховали Андрія Трихліба на місцевому кладовищі в Любечі.

"Він загинув на території Семенівської громади у п'ятницю зранку ( 1 грудня, — ред.). Він там служив. Проживав у Любечі. У Андрія залишилось троє дітей, дружина, мати батько і сестра".

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.