На Чернігівщині попрощалися з чотирма бійцями, які загинули на сході України

. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

На Чернігівщині попрощалися з чотирма бійцями, які загинули на сході України.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Олександр Хименко народився 1 червня 1992 року у селищі Срібне. Навчався у місцевій школі, потім у Сокиринському професійному аграрному ліцеї. Далі проходив строкову військову службу на посаді водія. Після чого проживав та працював у місті Бровари.

У березні 2022 року став на захист Батьківщини у складі одного з підрозділів військової частини А7302 на посаді стрільця.

Солдат Олександр Хименко. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув 13 червня 2022 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. У зв'язку з активними бойовими діями на цьому напрямку тіло захисника вдалося повернути лише в ході чергового обміну тілами полеглих.

Поховали воїна на малій батьківщині. Посмертно, указом Президента України №198/2023 від 7 квітня 2023 року, Олександра Хименка нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня та хрестом "Честь і слава".

Солдат Олексій Ятченко народився 12 березня 2001 року. Навчався у Чернігівській школі імені Ю. М. Коцюбинського, далі опановував професію кухаря у Чернігівському центрі професійно-технічної освіти. Працював за фахом.

Солдат Олексій Ятченко. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

З перших днів повномасштабної війни долучився до лав ТрО. На початку березня 2022 року брав участь в обороні Києва, потім обороняв Луганщину, де отримав контузію.

Пройшов лікування, після чого повернувся до побратимів боронити Донеччину у складі одного з підрозділів військової частини А7297 на посаді стрільця-помічника гранатометника.

Загинув 20 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Попрощалися з воїном у Чернігові в Катерининській церкві, поховали у селі Новий Білоус.

Прощання з загиблими бійцями у Катерининській церкві. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Сержант Микола Росік народився 6 лютого 1973 року в селі Нові Млини Сновської громади. Тут закінчив школу, далі навчався у Щорському СПТУ №7. З 1991 року по 1993 рік проходив строкову військову службу, а з 1994 по 1995 – працював у Щорській ПМК №215. Далі протягом 10 років працював у НАК "Нафтогаз України" оператором ГРС Сновськ. З 2007 по 2011 рік працював охоронцем у Банку "Фінанси та кредит", ТОВ "Паритет-Логістікс", ТОВ "Бест-Тойс".

Сержант Микола Росік. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

З травня 2019 року проходив військову службу за контрактом в одному з підрозділів військової частини А1815 на посаді механіка-водія. У складі цієї ж частини боронив Батьківщину в умовах повномасштабної війни.

Загинув 22 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі Сновська.

Сержант Олександр Кравець народився 25 жовтня 1979 року у Луцьку. Після переїзду до Чернігова навчався у місцевій ЗОШ №30, потім – у ПТУ №10.

Сержант Олександр Кравець. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

У вересні цього року став до лав ЗС України. Боронив Батьківщину у складі одного з підрозділів військової частини А4438 на посаді номера обслуги відділення спецпризначення.

Прощання з бійцями, що загинули на сході України. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Загинув 22 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном у Чернігові в Катерининській церкві, поховали на кладовищі Яцево.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.