"Він Україну прославляв і за неї помер": у Чернігові попрощалися з кікбоксером, чемпіоном світу і Європи Сергієм Лисюком

У Чернігові попрощалися із Сергієм Лисюком, кікбоксером, багаторазовим чемпіоном світу і Європи та заслуженим майстром спорту України. Торік із початком російського вторгнення Сергій пішов служити в армію. 12 листопада під час бойових дій на Донецькому напрямку підірвався на міні, лікарі ампутували йому ногу. 22 листопада він помер від отриманих травм. Сергію Лисюку було 38 років, в нього лишилася жінка і син.

Олександр Желеп розповів, що разом із Сергієм був у збірній з кікбоксингу з 2008 по 2011 рік.

"Ми в цей час перебували в збірній і товаришували до цього часу. Він був висококласним спортсменом, дуже гарно володів технікою ніг, рук. Всі змагання, які були на міжнародному рівні він вигравав, ну я скажу, дуже легко. Він мав дуже багато товаришів, до нього відносилися всі з повагою. Він — людина порядна, і він – Герой. Він – Герой. Він нашу Україну прославляв і за неї помер".
Друг Олександр Желеп. ФОТО: Суспільне Чернігів

Товариш Павло Муліт також згадав загиблого:

"Ми разом тренувалися і знали один одного давно. Він один із найдостойніших людей, яких я знав. Він почав свій шлях з бойових битв, і пройшов їх до кінця. Так сталося, що прийшла війна і він один із перших пішов захищати свою країну".

Товариш Павло Муліт. ФОТО: Суспільне Чернігів

Прощання з Сергієм Лисюком. ФОТО: Суспільне Чернігів
"Він — чудовий тато, найкращий. Він – приклад нашого покоління, дуже гарна людина. Його син вподобав його спортивні зацікавленості. Син займався разом з татом, він дуже чекав на нього. Дуже шкода, що небеса забирають у нас найкращих людей. Він був дуже порядною людиною. Дружина, яка кохала його дуже сильно, яка піклувалася, яка не залишала не на мить його. Він – приклад, взірець для нашого покоління", — розповіла подруга сім'ї Оксана Онопрієнко-Рубан.
Подруга сім'ї Оксана Онопрієнко-Рубан. ФОТО: Суспільне Чернігів

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.