Атрошенко прокоментував адмінпротокол на підлеглого за кермування авто напідпитку

. ФОТО: Суспільне Чернігів

5 серпня на одній з автодоріг області правоохоронці зупинили автівку, за кермом якої у стані алкогольного сп’яніння був начальник управління капітального будівництва Чернігівської міськради Вячеслав Почеп. Цю інформацію Суспільному підтвердив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

"Це негарний вчинок з його сторони. Те що він напідпитку сів за кермо, тим більше службового автомобіля, це є поганий з його боку вчинок. Я буду дивитися, яке буде покарання з боку поліції, потім ми якесь рішення ухвалимо", — каже Атрошенко.

На питання про ймовірне звільнення Почепа через кермування у стані алкогольного сп’яніння, Атрошенко відповів так:

"Я просив би не робити жодних спекуляцій. Якщо ми за ці речі будемо звільняти людей, то ми завтра можемо залишитись без спеціалістів різного роду з різних галузей".

Міський голова додав, що наразі Почеп перебуває у лікарні з тиском 150 на 130.

Нагадаємо, на вихідних у телеграм-каналі "Новини Чернігівщини" опублікували нібито протокол про адміністративне правопорушення складений на ім'я В’ячеслава Почепа. В ньому йдеться про те, що у водія рівень алкоголю в крові був 1.59 проміле при дозволених – 0.2, що перевищує норму у вісім разів. Також, якщо вірити цьому документу, то Почеп відмовився від пояснень та написав, що "надасть їх окремо в суді".

У ГУНП у Чернігівській області Суспільному не підтвердили факту складання адмінпротоколу на Почепа, оскільки надання чи оприлюднення особистої інформації громадян прямо заборонене українським законодавством.

Нагадаємо, що в середині червня за кермування в стані алкогольного сп’яніння правоохоронці спіймали ще одного підлеглого Владислава Атрошенка — очільника КП "Чернігівводоканал" Сергія Малявка. Йому тоді присудили штраф у розмірі 17 тисяч гривень та позбавили права кермувати транспортними засобами на рік.

Владислав Атрошенко сказав, що після цього інциденту в нього була розмова з Малявком.

"Я йому сказав, що наступний такий вчинок, і він буде в тюрмі. Кожен дорослий чоловік повинен контролювати таку ситуацію. Якщо ти не можеш обмежитися 50 грамами, а в наших реаліях це може переростати в 500 або 1500 грамів, то треба алкоголь виключати взагалі. Адже оці розмови, що якщо випив, то не сідай за кермо, це не працює. Треба робити висновки, бо в Сергія цей випадок не перший", — зазначив Атрошенко.

Читайте також:

Кожен п’ятий-шостий водій – напідпитку. Як змінилася ситуація на дорогах області після бойових дій