Перейти до основного змісту

"Освітній тріумф-2024": у Черкасах вчителі змагаються за звання кращого

Ексклюзивно

У Черкасах відбувся другий — практичний, етап конкурсу "Освітній тріумф". За звання кращого педагога і винагороду у 25 тисяч гривень змагалися 43 вчителі міських шкіл та гімназій.

Як розповіла Суспільному заступниця міського голови Анастасія Чубіна, переможця визначать у п’ятницю, 29 листопада. Тоді відбудеться й нагородження вчителів.

Конкурс провели на базі дев'ятої міської гімназії. Як оцінюватимуть конкурсантів розповіла членкиня журі Катерина Ткаченко:

"Оцінюють за вміння працювати в команді, вміння керувати часом. Під час жеребкування в пари потрапили вчителі абсолютно різних предметів. Наприклад — вчитель фізкультури з вчителем початкових класів. І ось саме як вони можуть інтегрувати свої предмети, за десять хвилин показати і реалізувати всі свої практичні навички, будуть визначати переможця".

"До нас приходили двоє вчителів — української мови і математики. Враження були тільки позитивні", — прокоментувала учениця 5-В класу Вікторія Савенко.

"Освітній тріумф-2024": як вчителі Черкас змагалися за звання кращого. Суспільне Черкаси/Ольга Лисенко

Вчителі, які взяли участь у конкурсі, поділились враженнями:

"В принципі все вдалося, дітки були активні, працювали з нами. Участь беру вперше — це буде мій досвід, що я щось можу. Дуже гарно находжу контакт з дітками, завжди, з будь-яким віком", — розповіла вчителька школи №26 Сніжана Фесенко.

"Кожного дня я вчу дітей долати якісь труднощі. Так само вирішила й випробувати свої сили, спробувати, як я можу себе проявити. Адже так, як ми і дітям говоримо, — це хвилювання, подив. І так само я відчула себе на місці дітей — як це бути, коли на тебе всі дорослі дивляться", — прокоментувала вчителька гімназії №31 Крістіна Нікітіна.

У Черкасах провели конкурс "Освітній тріумф". Суспільне Черкаси/Ольга Лисенко

"Тема наша була — це «Життєва сила» і що нам надає силу. Тобто за десять хвилин нам потрібно було донести дітям, що таке життєва сила, звідки вони черпають енергію. Пані Оксана дала ідею з дзвіночками, щоб якось зацікавити дітей, щоб інтерактивно було, весело, енергійно", — поділилась вчителька школи №33 Інна Горобець.

"Хочеться щось змінити, щоб хоч трішки якось було веселіше, відволіктися від постійних тривог, небезпеки, стресу постійного і дітям хочеться дарувати радість", — зазначила вчителька школи №13 Оксана Панасенко.

У Черкасах провели конкурс "Освітній тріумф". Суспільне Черкаси/Ольга Лисенко

Вчитель гімназії №9 Ігор Нікітін приїхав з Луганщини:

У 2022 році переїхав і Черкаси мене радо прийняли, ця гімназія стала для мене новим місцем роботи. До цього я працював вчителем фізкультури, в школі на Луганщині. Для мене конкурс — це завжди нові виклики. Це спосіб вийти зі своєї зони комфорту, попри всі стреси, які були в житті. Хочеться чогось досягати. Не просто гарно проводити кожен день, урок фізичної культури. Але ще хочеться трішечки такого визнання серед дітей, серед своїх колег".

Як розповіла заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна, у конкурсі взяли участь 43 учасники:

"У нас 43 учасники, які виявили бажання брати цього року в «Освітньому тріумфі». Цей проєкт відбувається у нашому місті вдруге. Абсолютно різний вік, абсолютно різний стаж, абсолютно різний досвід роботи вчителів, але дуже цікаво спостерігати, як вони об’єднуються в пари і демонструють свої вміння. Це гарна можливість побачити вчителів, педагогів, побачити їхній успішний досвід. Плюс — це певний стимул для вчителів бути активнішими і брати участь в заході".

У Черкасах провели конкурс "Освітній тріумф". Суспільне Черкаси/Ольга Лисенко

Переможця обирали у номінаціях: "Молодий учитель", "Учитель НУШ", "Учитель, який змінює світ", "Лідер інклюзивної освіти", "Якість та результативність".

У Черкасах провели конкурс "Освітній тріумф". Суспільне Черкаси/Ольга Лисенко

Співавторка Ангеліна Десятник

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Підписуйтеся на WhatsApp

Вподобайте наш Instagram

Топ дня

Вибір редакції