Хотів продати культурні цінності за кордон: повідомили про підозру черкасцю

Повідомили про підозру черкасцю. Черкаська обласна прокуратура

У Черкасах повідомили про підозру чоловіку, який поштою хотів продати культурні цінності за кордон.

Про це Суспільному повідомила виконувачка обовʼязків речниці Черкаської обласної прокуратури Світлана Чубенко.

За інформацією Світлани Чубенко, чоловік відправив поштою за кордон чотири металеві предмети старовини, що мають культурну цінність і не збирався їх декларувати.

Прокуратура Черкаської області

"Підозрюваний знайшов покупця в Австрії та надіслав предмети старовини як «біжутерію» через відділення АТ «Укрпошта» міжнародним відправленням".

Чоловіку повідомили про підозру за частиною 2 статті 15Замах на вчинення кримінального правопорушення є закінченим, якщо особа виконала усі дії, які вважала необхідними для доведення кримінального правопорушення до кінця, але кримінальне правопорушення не було закінчено з причин, які не залежали від її волі. та частиною 1 статті 201Контрабанда, тобто переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, вибухових речовин, радіоактивних матеріалів, зброї або боєприпасів (крім гладкоствольної мисливської зброї або бойових припасів до неї), частин вогнепальної нарізної зброї, а також спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації ККУ. Йому загрожує до семи років позбавлення волі.

Черкаська обласна прокуратура

Черкаська обласна прокуратура

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащини