Зупинити будівництво на історичному Замковому узвозі просять черкаські прокурори

Ексклюзивно
Будівництво на Замковому узвозі, травень 2024 року. Суспільне Черкаси

Черкаські прокурори відстоюватимуть в суді припинення будівництва на Замковому узвозі. Йдеться про забудову поблизу історичної памʼятки — будинку купця Школьнікова.

Про це у коментарі Суспільному розповіла виконувачка обовʼязків речниці Черкаської обласної прокуратури Світлана Чубенко.

За словами речниці, Черкаська обласна прокуратура 5 червня подала позов про визнання протиправними будівельних робіт на Замковому узвозі:

"Черкаська обласна прокуратура у справі №580/539/24 подала 5 червня 2024 року до Черкаського окружного адміністративного суду заяву про забезпечення позову прокурора в інтересах держави в особі Державної інспекції архітектури та містобудування України, виконавчого комітету Черкаської міської ради, Управляння культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації до Департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради, про визнання протиправними і скасування містобудівних умов та обмежень шляхом заборони вчиняти будь-які підготовчі, земельні, будівельні роботи на спірних земельних ділянках за адресою Черкаси, Замковий узвіз, 7 та 9/1".

Речниця додала, що нині триває розгляд справи щодо законності забудови на території Черкаських берегових схилів.

Нагадаємо, що зупинити будівництво біля двоповерхового будинку купця Школьнікова, що на Замковому узвозі, 9, просять його мешканці.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащини