Серед найбільших роботодавців в Україні — черкаське енергетичне підприємство

Працівник "Черкасиобленерго". Суспільне: Черкаси

Серед найбільших роботодавців в Україні — черкаське підприємство "Черкасиобленерго". Там працевлаштовано 3660 людей.

Такі дані оприлюднили на сайті Опендатабот. Для цього проаналізували дані фінансової звітності, які компанії подали до Держстату за 2023 рік.

Відтак, за інформацією Опендатабота, на Черкащині найбільшим роботодавцем є місцеве підприємство обленерго. Також місцеві обленерго виявилися найбільшими роботодавцями ще у восьми областях — Харківській, Сумській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Чернігівській, Кіровоградській, Херсонській та Одеській (ДТЕК Одеські електромережі).

"Девʼять компаній з рейтингу потрапили до цьогорічного Індексу Опендатабота, як найбільші за обігом бізнеси з бездоганною діловою репутацією. Більшість компаній зменшили штат від початку повномасштабної, водночас є й ті, хто збільшили кількість співробітників майже удвічі", — йдеться у повідомленні.

Черкасиобленерго посідає 14 сходинку рейтингу за кількістю працевлаштованих та другу — серед енергетичних підприємств, — його обігнав "Харківобленерго", де працює понад пʼять тисяч людей. Загалом у рейтингу 23 підприємства, серед яких — Укрзалізниця, АТБ-Маркет, Мотор Січ, Вигідна покупка, Фора, Окко-драйв, Вінницька птахофабрика, шахтоуправління Покровське, Вест Петрол Маркет, "СЕ Борднетце -Україна", Нібулон, Укрпалетсистем, Завод Флекстронікс та Рівнеазот.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині