Новий формат святкування останнього дзвоника: у Черкасах для учнів організували пікнік

Ексклюзивно

У Черкасах 29 травня для школярів провели "Освітній пікнік". Діти мали змогу взяти участь у різноманітних майстеркласах та весело і з користю провести час. Загалом підготували 38 локацій.

Учні проводили досліди, готували, майстрували та змагалися у різних видах спорту, повідомила Оксана Коваленко директорка Черкаської спеціалізованої школи І-III ст. №33 імені Василя Симоненка.

Учениця другого класу Софія Холодняк причепила жовто-блакитні стрічки на білого птаха в одній з імпровізованих майстерень. Вона прийшла на "Освітній пікнік", аби подивитись на досліди та провести час з друзями:

"Ми сьогодні «ліпили» голубів, а також ще робили ракети й, таким чином, літали у космос".

Суспільне Черкаси

Захисники дякуватимуть за те, що діти зробили для них такого гарного голуба миру, зазначила вчителька початкових класів Наталія Прокопенко. На галявині перед школою, учні разом з вчителями розгорнули творчі майстерні, щоб навчатися граючись:

"Дитина створила, наприклад, цю прищіпку приклеїла до свого голуба миру власними руками. Тепер вони прийдуть до класу із задоволенням, бо там є фотографія. Узагалі проведення такого заходу це якраз той момент, коли можна видихнути з полегшенням, адже навчальний рік закінчився. У нас попереду яскраві канікули й діти хочуть та готуються до відпочинку".

Суспільне Черкаси

Такий формат святкування останнього дзвоника, поділилася четвертокласниця Катерина Сліпко, їй подобається більше.

"Ми танцювали й виловлювали тарантула з ями. А на лінійці просто треба стояти, і все, я засинати вже хотіла", — розповіла школярка.

Як зазначила директорка Черкаської спеціалізованої школи І-III ст. №33 імені Василя Симоненка Оксана Коваленко, окрім участі в майстеркласах, учні початкової школи змагалися в різних видах спорту та показували свої таланти: танцювальні, вокальні, гру на музичних інструментах та кулінарну майстерність:

"Ми повинні розкривати таланти кожної дитини. Цим заходом ми хотіли максимально створити таку атмосферу, де кожна дитина могла б себе проявити".

Суспільне Черкаси

На "Освітньому пікніку" протягом дня учні кожного класу досліджували світ, відповідно до своєї вікової категорії, пояснила пані Оксана.

"Плануємо також майстеркласи з більш навчальним спрямуванням: з хімії, біології та фізики", — розповіла директорка.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині