Замість пам'ятників захисникам — зарплата комунальникам: у Черкасах депутати переспрямували шість мільйонів гривень

Ексклюзивно

На сесії Черкаської міської ради 28 травня депутати спрямували шість мільйонів гривень на зарплату комунальників. Гроші переспрямували з тих, що передбачали на придбання надмогильних споруд загиблим військовослужбовцям та облаштування цвинтарів.

Йдеться про зарплати працівників підприємств "Дирекція парків" та "Екологія", розповів Суспільному директор Департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Сергій Отрешко.

"Комунальне підприємство "Екологія" — це підприємство, яке опікується нашим міським полігоном для негабаритного, будівельного сміття і відходів зелених насаджень. Там відповідно є техніка, тобто обслуговувати без грошей її неможливо. Аналогічна ситуація і з "Дирекцією парків", обслуговують усі парки, які мають статус природнозаповідного фонду, які є на балансі. На п'ять мільйонів у 2024 році фінансування менше, порівняно з 2023 роком".

Сергій Отрешко пояснив, чому переспрямували кошти на зарплатні працівникам, замість придбання надмогильних споруд загиблим військовим:

"Частина надмогильних споруд у 2024 році технічно не буде встановлена. На цьогорічних похованнях надмогильні споруди не будуть встановлюватися. Ніхто ж не ставить надмогильну споруду через два місяці після поховання. Як правило, її ставлять на наступний рік. Облаштувати територію, а потім в облаштовану територію намагатися встановити надмогильну споруду, очевидно неможливо, тому кошти були пропорційні зняті. Та кількість надмогильних споруд, які не будуть встановлені, відповідно та сума із капремонту цієї території, також була знята і розподілена на потреби двох комунальних підприємств".

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині