Ймовірне звільнення голови однієї з РВА на Черкащині: офіційний коментар

Офiцiйно
Голова Золотоніської РВА Ірина Тернова. Скрін з відео Ірини Тернової

"Дізналася з телеграм-каналів": голова Золотоніської РВА Ірина Тернова відреагувала на погодження її звільнення Кабміном.

Посадовиця поширила відеозвернення на своїй офіційній сторінці в фейсбуці.

Далі пряма мова Ірини Тернової:

"Протягом трьох років я очолюю Золотоніську районну військову адміністрацію. На мої плечі та мого колективу лягти всі тяготи воєнного часу — з першого дня повномасштабного вторгнення і дотепер. З 24 лютого 2022 року ми жили на роботі, цілодобово забезпечуючи життєдіяльність району. Ми допомагали нашим військовослужбовцям, розміщували внутрішньо переміщених осіб, робили все можливе і неможливе для наближення нашої перемоги.

Проте сьогодні (24 травня - ред.) з телеграм каналів я дізнаюся про своє звільнення, точніше, що Кабмін його погодив. Передісторія проста. Всі ці роки голова Черкаської ОВА, шановний Ігор Іванович Табурець, мені прямо в очі говорив: «Ти не людина моєї команди». А як я можу бути в команді, я навіть більше скажу — я не хочу бути в команді особи, яка тримає в страху весь мій колектив, і не лише колектив, а й Золотоніський район. Чого тільки вартують перевірки Черкаської ОВА. У нас їх було сім за останній час. Я вже не говорю про перевірки від інших установ і організацій.

Ігор Іванович постійно натякав і натякає на «відкати» від Золотоніського району. І це є основною причиною, чому я не хочу бути в команді цієї одіозної особи.

Лише ледачий не писав про приторговування бронежилетами й про вивезення родини за кордон на початку повномасштабного вторгнення.

Я є, була і буду в команді українського народу і президента України Володимира Зеленського.

Володимире Олександровичу, я в вашій команді ще з початку вашої передвиборчої кампанії. Вірю, що вам не можна навіяти думку про когось або про щось, і ви достеменно зможете розібратися в причинах так званого мого звільнення. І кому ж я така неугодна в Черкаській області? Адже підстав про припинення моїх повноважень, згідно із законом про місцеві державні адміністрації, немає. Невже один лист «кляуза» від пана Табурця може вирішити долю усього Золотоніського району та подальший його розвиток?".

У Черкаській ОВА відеопромову Ірини Тернової наразі не коментують.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині