Енергетичне підсилення: від Черкащини передали допомогу Харківщині

Від Черкащини передали допомогу Харківщині. Йдеться про 54 генератори, чотири зарядні станції, павербанки, паливо та будівельні матеріали.

Допомогу для жителів Харківщини зібрали черкаські волонтери, бізнесмени та місцеві громади, розповів Суспільному начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Черкаська ОВА

"Бачивши масштабні ураження критичної інфраструктури, саме енергетики найбільш постраждалої Харківщини, — Черкащина дуже активно приєдналася і ми всіма громадами, бізнесом, районними органами влади допомагаємо, щоб світло у них там завжди було. Вони показник для всієї України. Вся Україна незламна так само як і Харківщина", — розповів керівник ОВА.

За словами керівника Харківської військової адміністрації Олега Синєгубова, така допомога — впевненість харківʼян у майбутньому:

"Ми дійсно були майже дві доби у повному блекауті. А це цілі родини та сім’ї, критична інфраструктура міста, це мільйон 300 тисяч населення. Зараз дійсно маємо повністю підготуватися, щоб мати певний резерв для нашого населення. Головне, що люди наші відчувають, що фактично вся країна підставляє нам плече. Тому дуже дякую вам".

Черкаська ОВА

Черкаська ОВА

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині