"Можна випасти з крісла": паралімпійська чемпіонка протестувала вулиці Черкас на безбарʼєрність

Ексклюзивно

Паралімпійська чемпіонка Яна Лебєдєва виборола не одну перемогу в легкоатлетиці, та за право на повноцінне життя у Черкасах бореться щодня. Розповіла, що сходити до магазину, аптеки чи ж просто випити кави — для людей з інвалідністю в Черкасах — це смуга перешкод.

На кріслі колісному, Яна пересувається понад 20 років. Разом із командою Суспільне Черкаси проінспектувала місто.

"Відчуваю легку роздратованість від того, що я не можу це змінити і не можу на це вплинути. На підвищеннях чи пониженнях на тротуарі завжди доводиться просити про допомогу перехожих", — поділилася Яна.

Додала, що коли поруч немає нікого, то все долає самотужки. Це їй вдається завдяки хорошій фізичній формі:

"Є такі місця, де потрібно з’їжджати на балансі або спиною вперед. Оскільки я балансом володію, то можу й зістрибувати. Також треба підіймати передні колеса, тому що якщо не вгадати, і коліщатком маленьким потрапити у ці шви, то можна корпусом піти вперед, бо спина слабка, втратити рівновагу і випасти з крісла. Також є чимало відкритих зливових каналізацій вздовж тротуару".

У Південно-Західному районі поблизу крамниць пандуси є, хоча над ними треба ще попрацювати:

"Наприклад поруччя. Часто вони є з однієї сторони, хоча має бути з обох сторін, часто з лівої сторони його немає".

Та якщо купити хліб Яна ще може, то до місцевої приватної стоматології дістатися проблемно:

"Тут такий пандус, що без варіантів — не скористатися ним".

У клініці ж обіцяють: зведуть новий.

Утім, якщо захочеться випити кави, то це теж задача із зірочкою:

"Немає як зайти, ніяк не вийде навіть до вікна дотягнутися, постукати, привернути до себе увагу".

Співвласниця закладу харчування – пані Ольга запевнила: найближчим часом облаштують заїзд для людей з інвалідністю.

"Тут ми плануємо трикутничок докласти, щоб був розворот. Ми докладемо плитку там".

Далі, за маршрутом — аптека. У районі є одна з небагатьох, яка обладнана спеціальним підіймачем. Поруч — лікарня. Та діставатися до неї потрібно дорогою, поруч з машинами:

"Тут щось рили, асфальт не поклали назад. Зараз тут сухо, то можна ще потихеньку рухатися, а коли дощ і мокра погода, то тут же бруд, на кріслі колісному взагалі неможливо, тут — тільки, тільки по дорозі. Тут гарний рівний асфальт, дві смуги, хоч воно і під гірку трошки важче, але дорога рівна".

У центрі Черкас також є виклики. Своє авто, наприклад, Яна часто не може припаркувати у спеціально відведеному місці для паркування людей із інвалідністю.

"Шукала місце на території ТРЦ Любава, всього на території тільки два таких місця для водіїв з інвалідністю. І вони були зайняті, ну як я бачила, не водіями з інвалідністю. Прийшлося шукати місце деінде. І стала ось тут. Проблема з паркомісцями дуже велика. Їх дуже мало, і їх мало облаштовано. Автомобіль спеціалізований, тут з дверей виїжджає пандус через який я попадаю в автомобіль і тому таке місце стоянки має бути широке".

Відстоювати свої права, вважає Яна, передусім треба, звертаючись до місцевої влади. Утім потрапити до Черкаської міськради на кріслі колісному – неможливо:

"Такий пандус — тільки підтягуватися і все. Він має дуже високий кут нахилу, він має один поручень. Кнопка виклику колись була, її зламали. Тобто звідси викликати когось — ніяк неможливо".

Яким вимогам має відповідати інфраструктура, аби бути зручною для людей із інвалідністю, розповіла Суспільному представниця Урядового уповноваженого з прав людей із інвалідністю в області Наталія Капустян:

"Всюди мають бути опущені бордюри. Двері повинні бути не менше ніж 90 сантиметрів, відкриватися вони мають не на пандус і не на людину, а в протилежну сторону. Щодо вбиральні, є державні будівельні норми, за якими обов’язково це потрібно, або якщо говорити, якщо будівлю не можна переробити, то робиться розумне пристосування із застосуванням універсального дизайну. Транспорт також, бажано, щоб був низькополий".

Чи чекати поліпшення умов, розповіла голова комітету доступності при виконавчому комітеті Черкаської міськради Марина Гаркава:

"Було надано мною доручення, щоб всі галузі пропрацювали свою сферу і надали таку мапу безбар’єрності, яку ми маємо перевести у площину міста і зробити за допомогою громадських організацій-партнерів. Зараз ми із Лігою сильних будемо працювати, щоб допомогти зробити саме паспорт безбар’єрності міста Черкаси, там, де будуть показані соціальні маршрути, там, де будуть показані самі проблемні точки.

На жаль, вулична інфраструктура і приватний сектор мають різні норми будівництва і це потрібно врегулювати на рівні законодавства, тому що це такий консенсус, який ми не можемо врегулювати на рівні міста. Ми розуміємо, що змінити за рік це не можливо, але потрібно рухатися покроково в цьому напрямку.

Чому нині нічого не робиться посадовиця порадила запитати у департаменті архітектури чи департаменті житлово-комунального комплексу. Директор департаменту архітектури та містобудування ЧМР Артур Савін пояснив:

"Можливість якісно облаштувати та вирішити ці проблеми можливо лише при комплексній реконструкції вулиць, тротуарів тощо. Але, на жаль, станом на початок квітня, у зв’язку з обмеженим ресурсом, ви знаєте, що позиція міського голови і депутатів черкаської міськради — основний центр робити, як на забезпечення функціонування міста, також і на підтримку ЗСУ. Тому роботи проводяться в режимі поточного ремонту, капітального, або аварійного. Тому не завжди є можливість вирішити те чи інше питання".

Коли ж доступною стане сама міськрада – питання поки що відкрите, додала Марина Гаркава:

"Про це питання написано директору Департаменту економіки, що є така проблема із кнопкою і підвищенням пандуса. Це озвучено і рекомендовано змінити".

Утім, як вважає паралімпійська чемпіонка Яна Лебєдєва, пересування по Черкасах на кріслі колісному — це боротьба за незалежність:

"Це боротьба за можливість бути самостійним та незалежним".

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині