Черкаські поліцейські перевіряють заяву про ймовірне отруєння собак

Працівники черкаської поліції перевіряють інформацію щодо імовірного отруєння собак у Маньківці. Місцеві жителі звернулися до поліції з відповідною заявою.

Як розповіла у коментарі Суспільному речниця Головного управління Нацполіції області Зоя Вовк, заявники повідомили, що бачили в середмісті мертвих тварин.

Зі слів речниці, наразі працівники поліції шукають можливих очевидців:

"Правоохоронці опитують заявників і можливих очевидців, а також вилучили записи камер відеонагляду. Відомості зареєстровані в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. За даним фактом триває перевірка та призначено експертизи. Якщо інформація про отруєння підтвердиться, відомості внесуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань".

Зоя Вовк додала, що за жорстоке поводження з тваринами передбачена кримінальна відповідальністьСтаття 299. Жорстоке поводження з тваринамиЖорстоке поводження з тваринами, що належать до хребетних, у тому числі з безпритульними тваринами, порушення правил транспортування тварин, якщо такі дії призвели до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі тварини, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, а також пропаганда, публічні заклики до вчинення дій, що мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій караються обмеженням волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини..

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube