Відбудова пошкоджених ракетою будинків у Смілі на Черкащині: керівник ОВА розказав подробиці

Ексклюзивно
. Фото: Суспільне Черкаси / Дарія Шевченко

Власники восьми зруйнованих будинків у Смілі, куди 29 грудня 2023 року влучила російська ракета, отримують компенсацію сумою у два мільйони гривень. У пошкоджені оселі вже встановили вікна.

Як і де будуть відновлювати зруйновані будинки, власники осель вирішують самостійно, розповів під час прямого етеру на Українському радіо Черкаси керівник ОВА Ігор Табурець.

"Саме сміляни найпершими самі почали відновлювальні роботи. Загалом було складено 121 акт про пошкодження. Більшість пошкоджень — це дахи та вікна. Щодо вікон, то щодо їхнього відновлення дуже допомогли наші міжнародні партнери. Основна кількість вікон вже встановлена".

Щодо восьми зруйнованих будинків, то порадившись із людьми, дійшли висновків, що кожне з цих домогосподарств отримає близько двох мільйонів гривень.

"Думаю, що протягом березня ця сума надійде на рахунок міськради, а потім — до людей", — прокоментував посадовець.

Трансляція наживо:

Що відомо про ракетний удар по Смілі на Черкащині 29 грудня

  • Внаслідок обстрілу Черкащини вдень 29 грудня було влучання у приватний сектор у Смілі. Серед травмованих — 15-річна дитина. Пошкоджені понад сотня будинків.
  • Одна з травмованих згодом померла у лікарні.
  • Станом на 18 січня у Смілі триває відновлення будинків на одній із вулиць у мікрорайоні Гречківка. Від людей надійшли 123 заяви про пошкодження будинків, повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube