Арештували майно та корпоративні права підприємців з Криму, які сплачують мільйонні податки у РФ

Комплекс одного із підприємців у т.о. Криму. Фото: Черкаська обласна прокуратура

За матеріалами черкаських правоохоронців, українським підприємцям з тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим висунули підозру в сплаченні мільйонних податків в Росію.

Зі слів речниці Черкаської обласної прокуратури Богдани Кулик, йдеться про дев'ятьох українців, які проводять свою господарську діяльність з Російською Федерацією та фінансують її.

Наразі в кримінальному провадженні вже арештували майно та корпоративні права підозрюваних на понад 35 мільйонів гривень, розповіла речниця.

За даними слідства, підозрювані займаються рекреаційним та агропромисловим підприємництвом. Загальна сума сплачених податків до РФ з 2014 року до 2022 року склала понад 36 мільйонів гривень.

"Їм інкриміновано фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України. У разі доведення вини підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від шести до восьми років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади", — додала Богдана Кулик.

Фото: Черкаська обласна прокуратура

Фото: Черкаська обласна прокуратура

"Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснює Четвертий оперативний відділ, що дислокується у Черкасах, ТУ ДБР у Києві, оперативний супровід – Третій оперативний відділ, що у Черкасах та ТУ ДБР, що у Києві", — пояснила речниця.

Авторка — Віолетта Мисенко

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube