"Теплі прогулянки з рідними": у Черкасах незабаром запрацюють фонтани

. Суспільне Черкаси

Десять черкаських фонтанів готують до нового сезону. Взимку працівники комунального підприємства "Черкасиводоканал" провели техогляд і ремонт складових водограїв, зараз – оглядають, чистять та приводять їх до ладу, розповів слюсар підприємства Андрій Ляпун.

Містяни чекають на початок сезону водограїв, бо це теплі прогулянки разом з рідними, черкащанка Тамара Волошина.

"Чекаємо фонтан, навіть вчора дві качки прилітало. Ми такі щасливі, коли фонтан працює у місті. Ми чекаємо, ми свою площу дуже любимо і кожного дня з дідом гуляємо на площі «Богдана Хмельницького»", — пояснила пані Тамара.

Фонтан в Долині троянд. Суспільне: Черкаси

Наразі комунальники підготували три водограї, розповів слюсар аварійно-відновлювальних робіт Андрій Ляпун:

"Весною ми демонтуємо помпи, ставимо електродвигуни, обладнання передивляємось. Також передивляємося підшипники, змазуємо, щось міняємо, що виходить із ладу. Підготовка, прибирання, чистка. Тоді форсунки, ліхтарі підключаються. Дивимось що там в трубах, робимо промивку, щоб був він чистий. Десь щось штукатуримо, щось підфарбовуємо".

Суспільне Черкаси

"Дуже чекаємо на запуск фонтанів, бо ми завжди із сином тут гуляємо і чекаємо літа, бо йому подобається. Фонтан класно дуже горить тут у нас яскравими фарбами увечері, то ми тут дуже часто гуляємо. І дякую нашим робітникам, які завжди його чистять, бо він у нас чистий завжди", — зазначила черкащанка Анна Лавська.

Зі слів Андрія Ляпуна, фонтани запрацюють за теплої погоди та після відповідного рішення міськради.

Суспільне: Черкаси

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також