Перейти до основного змісту

Уряд затвердив нових членів Наглядової ради Агенції оборонних закупівель

Станіслав Гайдер. Facebook

Кабінет міністрів затвердив нових членів — представників держави Наглядової ради Агенції оборонних закупівель. Ними стали Іван Гаврилюк та Станіслав Гайдер.

Про це повідомляє Міністерство оборони у своєму Telegram.

Іван Гаврилюк – перший заступник міністра оборони, генерал-лейтенант Збройних Сил України.

Станіслав Гайдер – ексзаступник міністра оборони, який відповідав за інституційний розвиток міністерства та має досвід у сфері запобігання корупції.

24 січня Рустем Умєров відкликав двох представників держави – Юрія Джигира та Тараса Чмута з Наглядової ради АОЗ.

Раніше стало відомо, що міністр оборони Рустем Умєров призначив Арсена Жумаділова на посаду директора Агенції оборонних закупівель, повідомили в АОЗ. Сам Жумаділов залишив посаду очільника Державного оператора тилу.

Що відомо про конфлікт між Міноборони та АОЗ

24 січня міністр оборони Рустем Умєров прийняв рішення звільнити керівницю Агенції оборонних закупівель Марину Безрукову попри рішення наглядової ради АОЗ продовжити з Безруковою контракт.

27 січня Умєров ініціював службове розслідування в Агенції оборонних закупівель, на цей час керівницю агенції Марину Безрукову відсторонили від виконання обов'язків. Обовʼязки директора АОЗ тимчасово поклали на Арсена Жумаділова.

29 січня у державному реєстрі змінили статус керівника Агенції оборонних закупівель. Ним стала Марина Безрукова, Арсен Жумаділов втратив право підпису. У коментарі Суспільному Безрукова сказала, що АОЗ ініціювала зміни, адже вона залишається чинною очільницею агенції, згідно з рішенням наглядової ради. 31 січня Мін'юст повернув Жумаділову право підпису, а статус Безрукової у реєстрі змінився на "відсторонена від виконання посадових обов'язків на час службового розслідування".

Того ж дня Марина Безрукова звернулась до президента Зеленського з проханням втрутитись у ситуацію, гарантувати розв'язання конфлікту з Міноборони у правовий спосіб, та забезпечити повноцінну і стабільну роботу АОЗ, без тиску, блокувань та атак.

У Міноборони заявили, що ключових причин змін керівника — невиконання запланованих постачань для фронту, чисельні зауваження Генштабу щодо неякісного планування оборонних закупівель та несвоєчасної комунікації з боку Агенції, необґрунтоване перенесення графіків постачання, наголосили у Міноборони. Також Міноборони повідомило, що голова Наглядової ради АОЗ не забезпечив належної комунікації з її членами та Міністерством оборони. Додаткова угода про продовження контракту з Мариною Безруковою укладалась без погодження з Міністерством, заявили в МОУ.

Топ дня
Вибір редакції