Нардеп від "Слуги народу" Ігор Фріс спростував звинувачення жителів Олешанської ОТГ

Суспільне Карпати

Нардеп від "Слуги народу" Ігор Фріс спростував звинувачення жителів Олешанської об'єднаної територіальної громади. Свою позицію щодо затримання на хабарі новообраного голови Олешанської ОТГ депутат прокоментував Суспільному Карпати.

"Депутат Верховної Ради - рівновіддалений від виборів і не може надавати перевагу тій чи іншій особі, яка балотується на відповідних місцевих виборах. Але одночасно, як громадянин, я маю право висловлювати свою позицію і, звісно, як член фракції "Слуга народу", в більшості підтримував своїх колег, які висувалися від цієї політичної сили", - каже Ігор Фріс.

Справу щодо голови Олешанської громади, якого спіймали на хабарі у розмірі 22 тисячі гривень, із виборами не пов’язує: "Презумпція невинуватості у нас, звісно, існує. Необхідно, щоб суд і поліція розібралися, чи дійсно це була провокація хабаря, чи це був хабар. Цей мій емоційний вислів стосовно того, що громада повинна обирати людей, які не мають ніяких корупційних бекграундів – я вважаю, що це правильна позиція".

Нагадаємо, жителі Олешанської ОТГ вийшли підтримати свого голову, якого підозрюють в отриманні хабаря. Люди сьогодні організували акцію біля адмінбудинку Тлумача. Вони вважають справу щодо переобраного голови громади Богдана Двояка сфальсифікованою. Звинувачують у цьому і нардепа від "Слуги Народу" Ігоря Фріса.

Зокрема, у своєму зверненні вони закликають депутата вибачитися перед Богданом Двояком.

"Він через кілька годин після затримання пана Богдана Двояка публічно в інтернеті, без результатів слідства і суду, (Ігор Фріс -ред.) назвав його злочинцем і вже планував нові вибори, чим остаточно показав свою зацікавленість у цій ганебній справі. Вимагаємо у пана Фріса вибачитись перед Богданом Двояком та його родиною", - йдеться у заяві.

До слова, на місцевих виборах на голову Олешанської ОТГ Богдан Двояк переміг на місцевих виборах, випередивши кандидата від "Слуги народу".

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!