Генштаб: Сили оборони стримують натиск росіян, РФ активно наступає на Покровському і Придніпровському напрямках

Війна в Україні. 108 окрема бригада Сил ТРО/Анатолій Шкіньов

Сили оборони стримують натиск росіян та жорстко відповідають на будь-які спроби просування війська РФ. З початку доби по українських захисниках російські окупанти завдали 15 ракетних та 70 авіаційних ударів, 105 обстрілів здійснили із РСЗВ, тривають активні наступальні та штурмові дії окупантів РФ на Покровському та Придніпровському напрямках.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ станом на 20.30 у вечірньому зведенні 17 травня.

На Харківському напрямку українські підрозділи посилюють оборону у прикордонних районах Харківщини та ведуть розвідку. Військо РФ на цьому напрямку завдало 15 авіаційних ударів із застосуванням 18 КАБів. З початку доби втрати росіян на цьому напрямку становлять 133 російських військовослужбовців вбитими і пораненими, 36 одиниць озброєння і військової техніки. Знищено 8 бліндажів окупантів РФ. Ситуація контролюється силами оборони.

На Куп’янському напрямку відбулося шість боєзіткнень. Військо РФ завдало авіаударів по районах Купянська-Вузлового та Вільшаної.

На Лиманському напрямку російські окупанти скинули вісім керованих авіабомб у район міста Лиман.

А на Сіверському напрямку росіяни завдали авіаудару біля Григорівки.

На Краматорському напрямку кількість боєзіткнень з окупантами РФ зросла до 14. З початку доби військо РФ завдало шість авіаударів в районі Часового Яру, Північного, Дружби та Торецька.

На Покровському напрямку військо РФ продовжує спроби покращити тактичне положення – на цей час вже відбулося 25 бойових зіткнень. Найгарячіше — біля Новоолександрівки. До раніше згаданих населених пунктів додалися Сокіл та Невельське. Ситуація контрольована.

На Курахівському напрямку зафіксовано ще один авіаудар – по району села Богатир. Решта – без змін.

На Времівському напрямку було три атаки росіян. Війська РФ діяли сьогодні у районі Старомайорського та на напрямку Ключове - Роздільне.

На Придніпровському напрямку окупанти РФ продовжують спроби витіснити українських воїнів з плацдармів на лівобережжі річки Дніпро. Військо РФ продовжило атаки в районі села Кринки – кількість сьогоднішніх боєзіткнень тут зросла до 12. Українські підрозділи тримають позиції. Окрім того, російські окупанти завдали ракетного удару по Одесі. Постраждали цивільні люди. Інформація щодо наслідків уточнюється.

На решті напрямків ситуація на цей час без особливих змін.