Юристка в Болгарії — бойова медикиня в Україні: історія військової з Інтернаціонального легіону. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Ексклюзивно

37-річна юристка з Болгарії понад два роки в Україні, наразі несе службу в Третьому інтернаціональному легіоні. Від самого початку війни жінка заснувала гуманітарну організацію та з благодійною місією приїхала до України. Потім ухвалила для себе рішення допомагати бійцям на полі бою.

"Я приїхала (в Україну — ред.) у 2022 році з моєю гуманітарною організацією, щоб допомогти українцям виїхати в мирні місця. Я відвідала Чернігів після обстрілів, я була вражена. Я вирішила зробити щось більше. Я хотіла допомоги людям і вирішила, що приїду і залишатимусь, допоки не зможу зробити максимум можливого для українського народу", — розповідає жінка.

На її переконання, Україна заслуговує на незалежність та мир на власній землі, як і будь-яка інша країна.

"І я думаю, що кожна держава має її підтримувати. Зараз я дуже обережно думаю про Росію, бо перші слова, які спадають мені на думку — це агресія, вторгнення, смерть та біль. Так що я не знаю, як розв'яжеться ця ситуація. Я сподіваюся на перемогу України, як і ми всі тут. Але я не думаю, що росіяни здатні побудувати якісь дружні стосунки з будь-якою країною у 2024 році. І я не знаю, яким чином вони колись зможуть заплатити за весь біль, якого вони завдали Україні", — каже бойова медикиня.

Сою історію бойова медикиня розповіла редакції Суспільне Донбас.