Вживав горілку, не з’являвся на роботі: Атрошенко розповів про прорахунки Микитася

ФОТО: ЧЕСНО

Екс-нардеп та президент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась допустив ряд серйозних прорахунків, внаслідок яких він зараз знаходиться в СІЗО і під слідством.

Таку думку в інтерв’ю проекту Суспільного «Кадри» висловив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Як сказав він - Микитась для нього – не позитивний герой.

«На мій суб’єктивний погляд, внаслідок цілої низки дуже серйозних прорахунків – і людських, і в рішеннях, він знаходиться там, де знаходиться, а саме – в СІЗО, наскільки мені відомо. Одна з причин, на мою думку, при всіх обсягах робіт, при всіх його рівнях як керівника – це його залежність. Він активно вживав горілчані напої кілька тижнів, не з’являючись на роботі. Це є причина найголовніша, і неадекватна його поведінка», - сказав Атрошенко.

Міський голова Чернігова відмовився відповідати на запитання про спільний із Микитасем будівельний проект в Німеччині, бо не хоче, щоб його слова вплинули на хід кримінальної справи Микитася.

Нагадаємо, спільний будівельний проект Владислава Атрошенка й колишнього народного депутата по 206 округу і вже колишнього власника «Укрбуду» Максима Микитася мав назву «Німеччина», розпочали його у 2019 році. Збирались розпочати будівництво в 60 кілометрах від Мюнхену. Про це розповів в інтерв’ю акціонер «Укрбуду» Дмитро Федотенков.

У 2019 році пранкер Джокер опублікував переписку з Владиславом Атрошенком, яку він вів від імені тодішнього голови Офісу Президента Андрія Богдана. В ній Атрошенко просив зустрічі з Богданом у зв’язку з питаннями, пов’язаними із екснардепом Максимом Микитасем та корпорацією «Укрбуд».

У 2016 році під час проміжних виборів за 206 округом Атрошенко (екс-нардеп за цим округом) активно підтримував Максима Микитася під час його передвиборчої кампанії. А 11 травня 2016 року під час урочистостей з нагоди відкриття дитсадка у Старому Білоусі сказав, що хоче «передати округ у надійні руки» і закликав людей підтримати Максима Микитася.

Повне інтерв'ю з Владиславом Атрошенком у проекті Суспільного "Кадри":

Що відомо:

  • Колишнього народного депутата та забудовника Максима Микитася підозрюють у заволодінні майном Нацгвардії на суму понад 80 мільйонів гривень.
  • Зокрема, ще на початку 2000-х років його компанія-забудовник отримала земельну ділянку площею близько 1 га в центрі Києва, в обмін на 50 квартир і 30 паркомісць у новозбудованому ЖК для Нацгвардії.
  • Проте у 2016-2017 роках Нацгвардія і компанія-забудовник підписали додатковий договір, згідно з яким військові отримають 65 квартир у будинку, але не у центрі столиці, а на околиці Києва.
  • 4 жовтня 2019 року Вищий антикорупційний суд обрав Микитасю запобіжний захід у вигляді застави в сумі 5,5 мільйона гривень.
  • 22 жовтня 2019 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду заарештувала Микитася до 14 листопада і збільшила заставу як альтернативу з 5,5 до 80 мільйонів гривень.
  • 25 жовтня 2019 року за екснардепа внесли заставу, а 24 грудня йому продовжили запобіжний захід до 14 лютого 2020 року.
  • Раніше Державне бюро розслідувань знайшло шість елітних автомобілів у народного депутата 8 скликання, суд арештував транспортні засоби.