На окуповане Рубіжне з російського винищувача впала бомба — очільник Луганської ОВА

Ілюстративний кадр. Стела Рубіжного. Фото: Луганська ОВА

Авіабомба, що впала в тимчасово окупованому Рубіжному Луганської області з російського винищувача, поцілила поблизу вокзалу.

Про це розказав начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Друга частина дійства із «позаштатним сходженням авіаційної бомби». Впала вона з російського винищувача неподалік залізничного вокзалу. Про кількість жертв не повідомляють, вцілілих евакуювали та тримають разом", — написав він.

Це вдруге цього року Рубіжне зазнає такого авіаудару: 8 січня у тимчасово окупованому місті з російського літака впала авіабомба в район жилої забудови, тоді терористи самоназваної "ЛНР" назвали це "позаштатним сходом боєприпасу".

"Минулого разу, коли люди повернулися до своїх домівок, вони недорахувалися багатьох цінних речей — працюючих на місці спеціалістів цікавив не тільки боєприпас", — нагадав Артем Лисогор. Цього разу окупанти, що називають себе "адміністрація міста Рубіжне" в офіційному Телеграм-каналі, про авіаудар не повідомляли.

Рубіжне російські війська окупували у травні 2022 року. Наразі це місто — не на лінії фронту, найбільш інтенсивні бої на Луганщині відбуваються у Серебрянському лісництві та Лиманському фронті.