"Якщо все добре, то чому ми опинилися в тій ситуації, в якій опинилися?" — Буданов про відставку Залужного

Начальник Головного управління розвідки (ГУР МО) Кирило Буданов. Фото: Ковальчук Віктор/УНІАН

Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, коментуючи відставку Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ, припустив, що президент Володимир Зеленський ухвалив правильне рішення, замінивши Залужного.

Про це пишуть CBC News.

У інтерв’ю Буданов зазначив, що навряд чи між Залужним і президентом були особисті розбіжності.

“Відповідаючи на запитання про очевидний розрив, Буданов сказав, що навряд чи між чоловіками можуть бути особисті розбіжності, коли один з них є "прямим підлеглим іншого", — йдеться у статті.

Зазначається, що Буданов також припустив, що Зеленський ухвалив правильне рішення, замінивши Залужного.

"Якщо все добре, і все чудово, і все робиться правильно, то чому ми опинилися в тій ситуації, в якій опинилися?", — сказав він.

8 лютого Зеленський звільнив Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ та призначив на це місце генерал-полковника Олександра Сирського, який раніше керував Сухопутними військами.

Згодом речник Пентагону Патрік Райдер підкреслив, що Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну, попри звільнення Залужного.

9 лютого стало відомо, що президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України ексголовнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та начальнику Головного управління розвідки Міноборони Кирилу Буданову.

Відповідні укази оприлюднили на сайті очільника держави.