У Великій Британії викрали військову форму та амуніцію, які мали бути передані ЗСУ — Міноборони Нідерландів

Військова форма. Фото: з сайту Міноборони Нідерландів

Під час транспортування з Нідерландів до Великої Британії була викрадена військова форма та спорядження. Одяг та амуніція мали бути передані солдатам ЗСУ, які проходять навчання за кордоном.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони Нідерландів.

У відомстві розповіли, що крадіжка сталася минулого тижня. Військові товари викрали із цивільної вантажівки, яка їх перевозила. Скільки саме комплектів перевозила автівка не уточнюється.

"Пограбування сталося під час нічної зупинки у Великій Британії. Розрізано тент вантажного відділення вантажівки. Місцева поліція розслідує крадіжку", — йдеться в повідомленні.

10 листопада 2023 року повідомлялось, що Великій Британії 30 тисяч українських військових пройшли навчання в межах операції Interflex на сім тижнів раніше від запланованого терміну.

Операція Interflex

Операція Interflex проводиться з літа 2022 року Великою Британією за участі інструкторів з Нідерландів, Данії, Канади, Норвегії, Фінляндії, Швеції, Естонії, Латвії, Литви, Австралії, Нової Зеландії. Це одна з чотирьох основних військових навчальних тренувальних програм за ініціативи країн-членів НАТО.