У США заарештували колишнього власника похоронного бюро через зберігання кремованих останків 35 людей

. США. Ілюстративне фото: pixabay

Поліція Колорадо заарештувала колишнього власника похоронного бюро, якого звинувачують у приховуванні трупа жінки в катафалку протягом двох років і зберіганні кремованих останків 35 людей.

Про це повідомляє ABC News.

Останнім часом у США почастішали серії злочинів, які вчиняють власники похоронних бюро. Один із затриманих — 33-річний Майлз Гарфорд. На початку місяця поліція виявила у катафалку тіло 63-річної жінки, яка два роки там пролежала. До того ж правоохоронці виявили на території дому чоловіка ціле кладовище з урн, де був прах людей. За інформацією правоохоронців, це прах людей від 2012 по 2021 рік. Саме ж похоронне бюро закрите з 2022 року.

Гарфорду оголосили підозру в жорстокому поводженні з трупом, підробці свідоцтва про смерть і крадіжці грошей, виплачених за кремацію жінки, яку знайшли в катафалку. Згодом чоловік признався поліції, що заборгував гроші крематоріям і через це не відвіз жінку на кремацію.

Згодом виявилося, що на агентство Гарфорда надходила низка скарг, зокрема, приходив прах з неправильним імʼям. Також родини померлих жалілися на погану комунікацію з компанією при поверненні останків їхніх близьких. Слідство триває.

Як пише ABC News, арешт Майлза Гарфорда відбувся після того, як одне подружжя судили за те, що вони не піддали кремації майже 200 тіл, видавши родинам фальшивий прах.