Трамп запустив лінію кросівок наступного дня після накладеного на нього штрафу на суму $355 млн

Колишній президент від Республіканської партії Дональд Трамп тримає золоті кросівки Trump на популярному серед колекціонерів кросівок заході Sneaker Con Philadelphia у Філадельфії, 17 лютого 2024 р. Фото: AP/Manuel Balce Ceneta

Колишній президент США Дональд Трамп запустив лінію кросівок через день після того, як суд у Нью-Йорку зобов’язав його сплатити майже 355 мільйонів доларів штрафу у справі щодо шахрайства.

Про це пише CNN.

Експрезидент представив "кросівки Трампа" на шоу Sneaker Con у Філадельфії. Під час виступу він поставив на подіум пару золотих кросівок, які продаються за ціною 399 доларів.

Це високі кросівки золотого кольору з елементами американського прапора. Вони продаються під гаслом "Ніколи не здавайтеся".

Фото: AP/Manuel Balce Ceneta

Зазначається, що є два варіанти кросівок Трампа — із літерами "Т" і "45" з боків.

Поява Трампа була зустрінута бурхливими вигуками з боку його недоброзичливців і криками захоплення від прихильників. Ці вигукування іноді ускладнювали розмову Трампа. Деякі тримали таблички з написом "Кросівки люблять Трампа".

Фото: AP/Manuel Balce Ceneta

На новому вебсайті кросівок Трампа сказано, продукти є торговими марками CIC Ventures LLC. Зазначено, що це підприємство не є політичним і не має нічого спільного з жодною політичною кампанією. Кросівки Trump не розробляються, не виготовляються, не розповсюджуються та не продаються Дональдом Трампом. Компанія використовує його ім’я, зображення та образ згідно з ліцензійною угодою.

Фото: AP/Manuel Balce Ceneta

Що цьому передувало

У п’ятницю, 16 лютого, суддя в Нью-Йорку зобов’язав Трампа сплатити штраф у розмірі 355 мільйонів доларів, встановивши, що колишній президент роками брехав про свої статки, намагаючись ввести в оману банки, страхові компанії та інших, завищуючи свої статки у фінансових звітах.

Це покарання було накладено після того, як Трампа зобов’язали виплатити 83,3 мільйона доларів письменниці Е. Джин Керролл за шкоду її репутації після того, як вона звинуватила його в сексуальному насильстві. З виплатою відсотків юридичні борги Трампа тепер можуть перевищити пів мільярда доларів. Як пишуть американські ЗМІ, незрозуміло, що цю суму він може собі дозволити заплатити.