Сирський розповів, як наступає військо РФ на Лимано-Куп'янському та Бахмутському напрямках та які втрати має

Фото: Telegram/Олександр Сирський

Російські окупанти активно намагаються наступати в напрямках населених пунктів Новоселівське, Стельмахівка Луганської області та у напрямку Сіверська Донецької області.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил Олександр Сирський.

Він зазначив, що на Лиманському напрямку військо РФ наступає, аби витіснити українських військових за річку Чорний Жеребець та з району Серебрянського лісництва.

"Проводить безуспішні штурмові дії на напрямку Житлівка, Терни та постійно здійснює переміщення особового складу з території Російської Федерації для доукомплектування штурмових підрозділів", — написав Сирський.

За словами Сирського, на Бахмутському напрямку армія РФ наступає північніше та західніше від Бахмута, а саме штурмують російські повітряно-десантні підрозділи, частини спеціального призначення та 200 окремої мотострілецької бригади північного флоту.

Генерал-полковник проінформував, що на сході втрати росіян загиблими приблизно у вісім разів вищі за втрати українських Сил оборони.

"Лише за листопад Сили оборони знищили близько одинадцяти тисяч особового складу ворога та понад 1100 одиниць військової техніки: близько 130 танків та 260 одиниць артилерії та мінометів різних калібрів", — йдеться у повідомленні.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram