Загинув на полі бою. У Сумах попрощалися з захисником Олексієм Сахаровим

9 грудня у Сумах попрощалися з солдатом Олексієм Сахаровим. Він служив бойовим медиком десантно-штурмових військ, загинув на полі бою в Запорізькій області 28 листопада.

Із захисником Олексієм Сахаровим прощалися у сумському храмі Святих новомучеників та сповідників Слобожанських. Олексій був прихожанином цієї церкви.

Фото: Суспільне Суми

"Він служив у нашому храмі, постійно допомагав в храмі, електриком, плотником", — сказала знайомаОлексія, пані Надія.

"Він же був будівельник. Багато що робив своїми руками тут, чисто за "дякую", за просто так. Дуже часто був на службах, на великих святах завжди був", — сказав знайомий загиблого Олексія Сахарова, Олександр.

Фото: Суспільне Суми

Рідні розповідають, що Олексій був дуже відданій своїй родині. В нього залишилися дружина, донька і батьки.

"Доброю людиною був, гарною, надійною, покладистий, життєрадісний був, роботящи. Батьки в Путивлі живуть. Донька залишилась, Софія, не зовсім ще доросла, ну самостійна", — розповів родич загиблого Віктор.

Фото: Суспільне Суми

За інформацією Сумського центру комплектування, Олексія Сахарова призвали до війська рік тому. Він служив бойовим медиком десантно-штурмових військ. Загинув на полі бою 28 листопада у Запорізькій області. Вважався зниклим безвісті, допоки його тіло не було знайдене та евакуйоване. Олексію Сахарову було 43 роки. Поховали захисника на Алеї слави Баранівського кладовища.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram