У Києві внесуть зміни в організацію дорожнього руху через закриті станції метро — Клименко

Доповнено
Черга на зупинці громадського транспорту через закриття кількох станцій столичного метро. Київ, 8 грудня 2023 рік. . Фото: Дар'я Григоренко/Суспільне

Через закриття на терміновий ремонт кількох станцій київського метрополітену у столиці внесуть зміни в організацію дорожнього руху на найбільш завантажених відрізках доріг.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко за підсумками засідання Державної комісії техногенно-екологічної безпеки.

"У зв'язку із закриттям підземки, основне навантаження із перевезення громадян припаде на наземний громадський транспорт. Відповідно його стане більше, тож дорожній рух може значно ускладнитися", — зазначив він.

Карта проїзду з врахуванням змін в організації дорожнього руху на площі Либідській у Києві. Фото: Ігор Клименко/Telegram

За його словами, на найбільш завантажених ділянках доріг збільшать пропускну спроможність громадського транспорту, відрегулюють хронометраж перемикання сигналів світлофора. Також для зручності перенесуть зупинки громадського транспорту, змінять деякі дорожні знаки. Окрім того, буде посилено роботу патрулів.

Як розповів в ефірі телемарафону "Єдині новини"перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, через закриття кількох станцій метро змінять маршрути руху громадського транспорту та збільшать його кількість.

"Це навантаження і на дорожні розв'язки, тому потрібні спеціальні рішення, щоб не допустити транспортного колапсу. Мова про площу Либідську, де є розв'язка, два розворотних кільця. Для полегшення ситуації потрібно ці розворотні кільця зробити проїзними лише для громадського транспорту", — повідомив він.

За його словами, решту транспорту переправлять на розворот на вулиці Велику Васильківську та Антоновича. Також на вулиці Антоновича облаштують додаткову зупинку, ближче до входу в метро.

Що відомо про підтоплення київського метро

8 грудня в Києві закрили кілька станції метро у зв'язку з терміновим ремонтом на перегінному тунелі між станціями "Деміївська" та "Либідська". Поїзди їздитимуть від станції "Героїв Дніпра" до станції "Либідська".

Попередньо причиною називають розгерметизацію тунелю та появу тріщин в стінах. Київська міська прокуратура розпочала досудове розслідування через підтоплення підземки.

У метрополітені запевнили, що станції "Деміївська", "Голосіївська", "Васильківська", "Виставковий центр", "Іподром", "Теремки" продовжать цілодобову роботу в режимі укриття.