У Житомирі повідомили про замінування обласної військової адміністрації — поліція проводить перевірку

Оновлено
У Житомирі повідомили про замінування ОВА. Житомир, 2023 рік. Фото: Володимир Жабровець для Суспільного Житомир

Зранку 8 грудня у Житомирі надійшло повідомлення про замінування обласної військової адміністрації — поліцейські проводять перевірку, працівників адміністрації евакуювали.

У коментарі Суспільному речниця поліції Житомирщини Вікторія Дубовик сказала, що повідомлення про замінування адміністрації поліцейські отримали близько 11 години ранку.

"Заявниця повідомила, що лист із повідомленням про замінування надійшов на їхню електронну пошту. Зараз на місці події працюють поліцейські, працюють за алгоритмом", — розповіла Вікторія Дубовик.

Суспільне звернулося за коментарем до очільниці управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОВА Ірини Дембіцької, яка сказала, що працівників обласної військової адміністрації евакуювали.

Раніше Суспільне писало, що повідомлення про замінування Житомирської ОВА поліція перевіряла також 11 жовтня та 7 листопада. В обох випадках під час відпрацювання місцевості жодних вибухових пристроїв не виявили.

ОНОВЛЕНО на 13.25

Зі слів Вікторії Дубовик, обстеження прилеглої території та приміщення Житомирської обласної військової адміністрації завершили о 12:35.

"Будь-яких вибухонебезпечних та підозрілих предметів виявлено не було, евакуйовано 300 людей, рух транспорту не перекривали. В роботі задіяли 10 працівників поліції. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення — частина 2 статті 259 Кримінального кодексу України "Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян", — розповіла Вікторія Дубовик.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube