У Києві 13 родин військовослужбовців отримали ордери на квартири

Міський голова Києва Віталій Кличко на зустрічі з військовими, Київ, 7 грудня 2023 р. Фото: КМДА

13 військових, які брали участь в Антитерористичній операції на сході та які нині захищають незалежність і територіальну цілісність України, отримають квартири в Києві. Ордери на житло вручив сьогодні, 7 грудня, міський голова Віталій Кличко.

Про це інформує Київська міська державна адміністрація.

"Більшість із вас захищає Україну з 2014 року. Ви брали участь в АТО. І продовжуєте битися на передовій від початку повномасштабного вторгнення російських варварів... Ви ризикуєте своїм життям, щоб Україна була вільною та незалежною державою", — сказав під час вручення ордерів Віталій Кличко.

Він поінформував, що нині понад 100 тисяч жителів столиці боронять Україну на фронті.

Міський голова Києва Віталій Кличко на зустрічі з військовими, Київ, 7 грудня 2023 р. Фото: КМДА

За словами Кличка, в Києві за кошти столичного бюджету цьогоріч закупили 612 квартир для учасників бойових дій та їхніх родин на загальну суму понад 1 мільярд гривень.

Вручення ордерів на квартири киянам-захисникам, Київ, 7 грудня 2023 р. Фото: КМДА

Із них 215 квартир будуть введені в експлуатацію до кінця 2023 року. Інші — впродовж наступного року, повідомив міський голова.

Що відомо про підтримку військових у Києві

У листопаді 2022 року Київська міська рада виділила 100 млн гривень на одноразову допомогу добровольцям, що обороняли Київ під час наступу російських військ.

У грудні 2022 року Київрада ухвалила рішення про надання додаткових пільг та соціальних гарантій киянам, які боронять Україну, та членам їхніх сімей.

До Дня захисників і захисниць виплатили одноразову матеріальну допомогу до 1500 гривень учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, учасникам Революції Гідності, бійцям-добровольцям, переселенцям, які зареєстровані у столиці.

У місті створили координаційну раду з питань реінтеграції та підтримки захисників та членів їх сімей. Вона об'єднає зусилля депутатів Київради, підприємців і організацій у питанні соціальної захисту військових.

Київрада затвердила міську цільову програму "Підтримка киян–захисників та захисниць України" на 2023-2025 роки.