Винороб Олександр Гарновдій відроджує виноградарські традиції на Закарпатті

Скриншоти з відео Мукачівської міської ради/Youtube

Олександр Гарновдій — господар фермерського господарства "Винна мануфактура Штифко". Чоловік очолює асоціацію виноробів, виноградарів та дистиляторів Закарпаття. Його сімейна виноробня знаходиться неподалік міста Мукачево, у селі Ключарки.

Історію родинної виноробні розповіли на сторінці Мукачівської міської ради у Facebook.

Виноградна лоза на землі родини Олександра Гарновдія росла споконвіку. Перші кущі "Ізабелли" були посаджені 80 років тому. Назву "Штифко" господарство отримало від прадіда Олександра.

"Прийшла радянська влада й моїх бабусю й дідуся визнали як куркулів. Всю землю, а це понад 60 гектарів, забрали. Бабуся з дідусем ховалися всю зиму 1944-1945 років від радянської влади у карпатських горах. Ті люди, які працювали у них, понасаджували виноградники. Це була звичайна "Ізабелла". Таким чином у нашій родині з'явився цей сорт. Прадіда в селі називали Штифком. Проте це не його справжнє прізвище. Згодом всіх рідних, включаючи мою маму, почали називати так. І я вирішив зберегти це ім'я", — розповів господар фермерського господарства винна мануфактура "Штифко" Олександр Гарновдій.

Скриншоти з відео Мукачівської міської ради/Youtube

Винороб не хотів знищувати виноградну лозу, яка залишилася йому у спадок. Тому у 2017 році він прищепив на неї європейські сорти.

"За рекомендацією своїх друзів-біологів, я прищепив на коріння "Ізабелли" культурні європейські сорти винограду. Експеримент мав величезний успіх. Приріст лози протягом року у мене був понад 10 метрів. Так я й почав формувати виноградник. Потім постійно уже саджав, щепив, вивчав", — поділився чоловік.

3 роки тому чоловік легалізував родинну виноробню. Разом із сестрою вони займаються фермерським господарством. Площа виноградників становить близько гектара. Вони вирощують як європейські, так і місцеві українські сорти винограду, такі як "Дружба", "Буковинка", "Цитронний Магарач".

Скриншоти з відео Мукачівської міської ради/Youtube

Винороб постійно експериментує з новими сортами винограду та технологіями, які суттєво допомагають йому у роботі, відроджує місцеві автохтони та працює над географічним зазначенням вин.

"Зараз працюємо над географічним зазначенням вин Срібної землі. Я думаю, це буде щось на зразок, напевно, значка якості, відзнаки якісних вин нашого краю. Свою філософію ми маємо будувати на тому, на чому робили наші діди", — зазначив Олександр.

Чоловік каже, що на ринку до сьогодні переважно домінують великі монопольні підприємства. Маленьким фермерським господарствам дуже важко конкурувати, тому прагне, щоб не великі крафтові виноробні мали підтримку у формі грантів та програм.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads