У громаді на Житомирщині місцевий художник зліпив зі снігу скульптуру символа 2024 року

В Іршанській громаді місцевий художник Павло Гусєв зліпив зі снігу скульптуру дракона, яка є символом 2024 року за китайським календарем. Фото: Павло Гусєв

У центрі Іршанська Коростенського району місцевий художник-декоратор Павло Гусєв встановив снігову скульптуру дракона, заввишки із людський зріст, яку зліпив сам, і розфарбував її у зелений колір.

Фото: Павло Гусєв

Суспільному художник розповів, що ліпити зі снігу різні фігури для нього — щорічна традиція. А відтак у рідному селищі він ліпить їх десятий рік поспіль.

"Щороку, як тільки у перші дні зими випадає достатньо снігу, з якого можна щось ліпити, я відразу беруся до роботи. І нинішній рік — не виняток. Це мій персональний внесок в оздоблення місцевого простору", — сказав художник-декоратор.

Фото: Павло Гусєв

На виготовлення скульптури дракона, який за китайським календарем є символом наступного 2024 року, у Павла пішло декілька годин. Фігуру казкової істоти ліпив сам, а от зі снігом допомогли місцеві двірники — нагрібали всі гуртом.

Фото: Павло Гусєв

Фото: Павло Гусєв

Фото: Павло Гусєв

"Скільки назгрібали снігу, така завбільшки фігура і вийшла. А далі — справа за малим: я розфарбував її переважно у зелені тони, оскільки рік наступний — рік зеленого дракона. Використовував фарбу із аерозорольних балончиків. Думаю, вийшов він у мене доволі позитивним", — розповів художник.

Фото: Павло Гусєв

За словами Павла Гусєва, у колекції його снігових скульптур були різні фігурки-символи років: порося, півень, кошеня, заєць та інші тварини. Ліпив також русалку і місто із замковими вежами. Минулого року власну авторську скульптуру зі снігу присвятив воїнам ЗСУ.

Зазвичай свої снігові скульптури художник встановлює біля місцевого будинку культури. А відтак місцеві жителі влаштовують біля них фотосесії.

Фото: Павло Гусєв

Фото: Павло Гусєв

Фото: Павло Гусєв

"Наразі немає таких сильних морозів, щоб мій дракончик був дуже цупким. Та попри все, він тримається. Людям, бачу, подобається. Приходять, фотографуються. Нам усім хочеться казки і віри у те, що щось незвичне і яскраве може відволікати нас від буденності і поганих думок", — сказав художник із Іршанська Павло Гусєв.

Раніше Суспільне писало, що Павло Гусєв зліпив снігову скульптуру смугастого кошеняти, створив у громаді декілька патріотичних муралів, а також вшосте за рік презентував персональну виставку картин жіночих портретів "Незламна".

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube