Спортсмен з Житомирщини Лука Нетяга став чемпіоном України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху

Лука Нетяга став чемпіоном України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху.

Спортсмен з Житомирщини Лука Нетяга виборов золоту медаль на відкритому чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху. Чемпіонат проходив у Тернополі 2 та 3 грудня.

Про це повідомив начальник Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю "Інваспорт" Юрій Панасюк на сторінці в мережі Facebook.

За його інформацією, заслужений майстер спорту України Лука Нетяга одержав перемогу у ваговій категорії до 90 кілограмів. Спортсмена тренує Володимир Нетяга.

За інформацією Житомирської ОВА, загалом участь у чемпіонаті взяли 44 спортсмени із 10 областей України. Вік спортсменів — від 15 до 59 років. До організації чемпіонату долучилися представники центру з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю "Інваспорт" та Західноукраїнського національного університету.

Раніше Суспільне писало, що на 24 Дефлімпійських іграх, котрі проходили у Бразилії в травні 2022 року, дзюдоїст із Житомирщини Лука Нетяга виборов золоту медаль. У ваговій категорії до 90 кілограмів він переміг у фінальній сутичці спортсмена з Ірану і став Дефлімпійським чемпіоном.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube