Дитячу поліклініку на вулиці Ріхтера не закриватимуть — Житомирська міськрада

Дитячу поліклініку на вулиці Ріхтера у Житомирі не закриватимуть і кількість медичних працівників залишиться незмінною. До кінця поточного року планується скоротити лише технічних працівників, що становитиме приблизно 30 людей.

Про це Суспільному розповіла заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.

За її словами, інформація про закриття поліклініки це чутки.

"Що стосується інших технічних працівників, серед яких декілька бухгалтерів, юрист, водії, всім було запропоновано місце роботи в інших комунальних підприємствах. Деякі перевелися, деякі відмовилися. Таким чином, близько 30 людей підлягають скороченню. Це найближчі два тижні", — сказала Марія Місюрова.

Марія Місюрова (перша зліва), Житомир, 4 грудня 2023 року. Фото: Надія Назарук/Суспільне Житомир

Директор міської лікарні №2 Ігор Кухарук проінформував, що наразі медичний персонал зі структурного підрозділу дитячої лікарні не буде скорочуватися, і в майбутньому зміни в штаті будуть відповідати чинному законодавству.

"Усі вузькі спеціалісти повністю залишаються на своїх посадах. Ніхто нікуди не дівається. Вони продовжать працювати на своїх робочих місцях", — пояснив Ігор Кухарук.

Ігор Кухарук (другий зліва), Житомир, 4 грудня 2023 року. Фото: Надія Назарук/Суспільне Житомир

Зі слів заступниці житомирського міського голови, реабілітаційне відділення, що функціонує у приміщенні міської лікарні, надає послуги безкоштовно.

"На сьогоднішній момент у нас склалася ситуація, коли ми не можемо повністю укомплектувати штат для двох відділень. У нас працює повноцінне відділення реабілітації на базі стаціонару за адресою Шевченка, 2. Тому всі діти, всі бажаючі діти, я хочу наголосити, оскільки існує багато чуток та непорозумінь: усі послуги надаються безкоштовно для наших дітей", — сказала Марія Місюрова.

Житомир, 4 грудня 2023 року. Фото: Надія Назарук/Суспільне Житомир

8 листопада Суспільне повідомляло, що після об’єднання житомирської дитячої лікарні імені Башека та міської лікарні № 2 реабілітацію дітей проводять на базі стаціонару. Раніше цю послугу надавали у дитячій поліклініці на вулиці Ріхтера.

Житомир, 4 грудня 2023 року. Фото: Надія Назарук/Суспільне Житомир

Житомир, 4 грудня 2023 року. Фото: Надія Назарук/Суспільне Житомир

Житомир, 4 грудня 2023 року. Фото: Надія Назарук/Суспільне Житомир

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube