Переломи, тріщини і вивихи: за вихідні до травмпункту у Луцьку звернулися більше 70 людей

2 і 3 грудня до травмпункту Луцької міської клінічної лікарні звернулися 74 людини.

Як розповів Суспільному ургентний травматолог Леонід Шеремета, найбільше скарг лікарі отримали через травми гомілковоступневого суглоба та переломами променевої кістки.

"В суботу було 15 переломів і два вивихи. І в неділю в нас було 13 переломів. Погіршення погодних умов призвело до того, що люди почали більше травмуватися", — додав травматолог.

Леонід Шеремета говорить: під час ожеледиці і снігопаду не варто без потреби виходити на вулицю, слід ретельно підбирати взуття.

Травматолог Леонід Шеремета. Фото: Суспільне Луцьк

Лучанин Павло звернувся до медиків, бо зранку біля будинку послизнувся, впав і відчуває біль. "Перелом ключиці або тріщина. Ще лікар скаже", — говорить чоловік.

Лучанин Павло травмував руку. Фото: Суспільне Луцьк

Що про ожеледицю в Луцьку кажуть комунальники

Дороги і тротуари спецтехніка у Луцьку чистить цілодобово, сказав Суспільному директор комунального підприємства Володимир Марценюк.

Частина спецтехніки, яка чистить дороги та тротуари у Луцьку. Фото: Суспільне Луцьк
"Працюємо в посиленому режимі. Працює 8 одиниць техніки по проїжджій частині. Сім одиниць тракторної техніки. Посипаємо як чистою сіллю, так і протиожеледною сумішшю. Піщано-соляними і щебенево-соляними. В тендері в нас 6 мільйонів гривень, але, можливо, буде додатково виділені кошти в зв’язку з погіршенням погодних умов. Тендер проведений на закупівлю солі ще додатково", — зазначив посадовець.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.