У Чернівцях капітально ремонтують дах та частину будівлі Літнього театру за майже 4 млн грн: кажуть, дах аварійний

Концерт у літньому театрі в Чернівцях. Фото: Суспільне Чернівці

У Центральному парку імені Тараса Шевченка в Чернівцях капітально ремонтують покрівлю та частину адмінбудівлі Літнього театру. Роблять це, бо дах аварійний і може обвалитися. Вартість робіт становить понад 3,8 мільйона гривень.

Про це йдеться у тендері на сайті Prozorro.

Чому ремонтують будівлю

У парку імені Шевченка планують капітально відремонтувати частину будівлі Літнього театру. Востаннє це приміщення ремонтували понад 20 років тому. У відповіді на запит Суспільного директорка парку Марта Шумілова-Лисякова відповіла, що у приміщенні був аварійний дах: частина риштувань та балок прогнили через протікання. Також, якщо випаде понад 20 сантиметрів снігу, може бути загроза обвалу даху.

Крім цього, через несправну зливову систему даху у приміщенні обвалився фасад, а замокання спричинило утворення грибка всередині.

Відповідь парку на запит Суспільного. Скріншот відповіді на запит Суспільного.

Хто виконує роботи

Тендер на капремонт будівлі оголосили 1 листопада. Очікувана вартість робіт становила понад 4 мільйони гривень. Приватне підприємство "КОМФОРТ-БУД 2019" запропонувало виконати роботи за понад 3,8 мільйона гривень. Це чернівецьке підприємство, яке займається будівництвом майже 5 років, – воно було єдиним учасником торгів.

Як відремонтують будівлю

У відповіді на запит йдеться, що у межах капремонту відремонтують дах літнього театру, а також фасад адміністративної будівлі. Фасад планують утеплити мінеральними плитами та зашпаклювати.

За умовами тендеру, підрядник має відремонтувати будівлю до кінця року та гарантує якість робіт впродовж п'яти років.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини