На Закарпатті розпочався щорічний конкурс "Різдвяна листівка з Ужгорода"

Фото: Ужгородський пресклуб

1 грудня стартував традиційний передсвятковий творчий конкурс "Різдвяна листівка з Ужгорода", який щорічно організовує Ужгородський прес-клуб.

Про це Суспільному повідомила голова Ужгородського пресклубу Ірина Бреза.

Конкурс малюнків "Різдвяна листівка з Ужгорода" триватиме до 18 грудня. Окрім зображень зими та свят, Ужгородський прес-клуб закликає учасників малювати і Перемогу України. Для участі у конкурсі запрошують творчих закарпатців та закарпаток віком від 2 до 16 років.

"Діти можуть подавати на конкурс "Різдвяна листівка з Ужгорода" тематичні малюнки, які, за результатами читацького голосування, будуть надруковані та стануть справжніми поштовими листівками. Їх підпишуть усі охочі, а волонтери забезпечать різдвяних листівок доставку військовим на фронт", — розповіла Ірина Бреза.

12 малюнків, поданих на конкурс, які наберуть найбільшу кількість "лайків" у соцмережах будуть надруковані у вигляді листівок і увійдуть у святковий набір "Різдвяна листівка з Ужгорода". Автори робіт-переможців отримають смачний святковий подарунок і набори з 12 листівок.

"Малюнки (якісні скани або фотографії) надсилайте до 18 грудня на email: uzhgorod@cure.org.ua з поміткою Christmas card. Обов’язкова інформація у листі з малюнком: ім’я дитини, вік, контакти батьків", — додає Ірина Бреза.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads