Зміни в передачі показників газу: що варто знати жителям Рівненщини

Для жителів Рівненщини з 1 грудня змінилися платформи передачі показників лічильника газу. Надіслати їх можна за допомогою чатботів, а також SMS-повідомленням за номером 4647. Онлайн-сервіс та мобільний застосунок 104.ua, який раніше опрацьовував абонентські показники, більше не функціонує.

Про це Суспільному повідомила очільниця обласного центру обслуговування клієнтів Рівнегазу Віта Співак.

"З першого грудня споживачі свої показники зможуть передавати на будь-які сервіси "Нафтогаз України". Це може бути особистий кабінет у сервісі mygas.ua, що на сторінці Нафтогазу, чат-бот GASUA у Viber і Telegram, SMS-повідомлення за коротким номером 4647, а також за номерами телефону", — розповіла посадовиця.

Окрім цього, передати показання можна за телефонами:

  • 066-300-2-888 Vodafone;
  • 098-300-2-888 Kyivstar;
  • 093-300-2-888 Lifecell.

Такі нововведення пов'язані із тим, що 29 листопада Рівнегаз перейшов під управління "Групи Нафтогаз".

"Це обумовлено, в першу чергу, вирішенням стратегічних енергетичних завдань, що стосуються надійного захисту критичної інфраструктури, а також швидкого реагування у разі ворожих атак", — зазначила Віта Співак.

Віта Співак. Фото: Суспільне Рівне

Рівнянка Галина Нусуленко прийшла до клієнтського простору Рівнегазу, аби уточнити стан свого особового рахунку. Зі слів жінки, онлайн-сервісами чи мобільними застосунками для передачі показників газу не користувалась, тому нововведенням не цікавилась:

"У мене кнопковий телефон. З льонокомбінату приїжджаю сюди, щомісяця їжджу, даю показники. Зараз грудень, то я вирішила прийти до оператора, щоб уточнити, чи немає ніяких боргів", — зауважила жінка.

Галина Нусуленко. Фото: Суспільне Рівне

Місцевий житель Віталій Хом'як розповів:

"Раніше я передавав показники через чат-бот і, в принципі, з переходом у Нафтогаз планую теж передавати через чат-бот, тому що це зручно і швидко. Уже на офіційній сторінці Нафтогазу є інформація, куди мені передавати показники".

Віталій Хом'як. Фото: Суспільне Рівне

Період передачі показників для споживачів не змінився — з першого по п'яте число щомісяця, пояснила Віта Співак.

"Реквізити для оплати за доставку газу, банківські рахунки — не змінилися. Про будь-які зміни ми повідомимо на своїх офіційних сторінках, зокрема у Facebook. Споживачам необхідно вказувати особовий рахунок, відкритий у Нафтогазі, який розпочинається на "29" та містить у собі дев'ять чисел", — додала посадовиця.

За інформацією з офіційного сайту Нафтогазу, акціонерне товариство Рівнегаз стало 22 облгазом, що перейшов під управління "Групи Нафтогаз".

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook