Росіяни активізувались по всій лінії фронту, хочуть захопити Куп'янськ та наступають на Лиман — Фітьо

Генштаб ЗСУ

Російські військові активізувалися в напрямку Лиману. Вони штурмують позиції українських військових, скидають півтонні авіабомби та завдають ударів дронами камікадзе.

Про це в ефірі Апостроф ТВ повідомив начальник служби зв'язків із громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.

"Лінія оборони дуже активізувалася. Не виключено і Бахмут. 21 атака за минулу добу була відбита захисниками, 1 авіаційний удар. Зараз погода не дуже сприятлива. Росіяни застосували 25 дронів камікадзе, (здійснили — ред.) 560 обстрілів. Артилерія активізувалася ще більше", розповів Володимир Фітьо.

На Лимано-Куп'янському напрямку російські окупанти прагнуть знову захопити Купʼянськ. Після значних втрати, росіяни зменшили кількість штурмів. За добу було відбито 7 атак, 6 з них на Лиманському напрямку.

"На Лиманському напрямку дуже сильно активізувалися. Наступають, перегруповувались. Бої іду в районах Синьківки, Петропавлівки, Стельмахівки та Серебрянського лісництва. 13 авіаударів керованими авіабомбами від 500 кілограмів", повідомив Володимир Фітьо.

Речник додав, що росіяни скидають бомби за 30-40 кілометрів від лінії фронту не заходячи в радіус ураження ППО. Через це вони не дуже точні, але дуже потужні. Росія має великий запас авіабомб тому регулярно завдає ними удари.

Українські військові на Лимано-Куп'янському напрямку знищили 340 окупантів, 60 одиниць техніки, з них 5 танків та 5 ББМ.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram