Триразовий чемпіон світу з пауерліфтингу переїхав з Рубіжного у Кропивницький

З Рубіжного у Кропивницький переїхав з сім’єю триразовий чемпіон світу з пауерліфтингу Микола Бараннік. Свою третю перемогу на чемпіонатах світу він здобув десять днів тому у Литві. Суспільне дізнавалось, як облаштувався і тренується в Кропивницькому.

34-річний спортсмен Микола Бараннік займається пауерліфтингом 20 років. До початку повномасштабної війни жив і тренувався у Рубіжному Луганської області. Тренуючись там, здобув першу перемогу на чемпіонаті світу в Об’єднаних Арабських Еміратах у 2019 році.

"Він найбільше запам’ятався мені, тому що це був перший чемпіонат світу, на якому я здобув перемогу".

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну спортсмен не тренувався два місяці. У зв’язку з обстрілами, ховався з сім’єю. Зі слів чоловіка, тоді схуд на шість кілограмів.

Торік наприкінці березня Микола Бараннік з родиною приїхали у Кропивницький. Їх прихистив у себе вдома тренер з пауерліфтингу Володимир Тютюшкін.

"Ми ухвалили рішення, що він залишається у Кропивницькому, і в подальшому ми будемо разом готувати його до участі у змаганнях".

Пауерліфтингом 34-літній спортсмен займається 20 років. Фото: Суспільне Кропивницький

Нині спортсмен повернувся з перемогою з чемпіонату світу у Кропивницький. Він є членом Національної збірної з пауерліфтингу. Змагання з екіпірувального пауерліфтингу з 12 по 19 листопада відбувалися у литовському місті Друскінінкай. Було пів тисячі атлетів з 30 країн. Змагалися у жимі лежачи, присіданні зі штангою і тязі. Микола Бараннік здобув свою третю перемогу на чемпіонатах світу і завоював шість медалей.

"Здобув золото з присідань з результатом 362 кілограми. Золота медаль за жим лежачи – результат 270 кілограмів. Бронзова медаль за тягу – результат 302 кілограми. Золота медаль за сумою трьох вправ – 935 кілограмів. Вона у нас сувенірна і видається за участь на кожному чемпіонаті. І ще у нас є золота медаль за перше місце у командній серед чоловіків”.

Наразі чемпіон тренується у Кропивницькому та на олімпійській базі під Києвом. Мріє повернутися додому у Рубіжне і в зал, де він тренувався 16 років.

"Після перемоги України я хочу повернутись у Рубіжне, щоб відбудувати секцію з пауерліфтингу і продовжувати там нашу роботу".