В Ужгороді провели виставку кішок "Міс-кіс"

Виставку-конкурс "Міс-кіс" проводили в палаці дітей та юнацтва "Падіюн" в Ужгороді. Участь в ній взяли близько тридцяти кішок.

Про це Суспільному розповіла організаторка заходу Тетяна Кузміська. За її словами у виставці-конкурсі взяли участь як породисті кішки, так і безпородні.

Серед учасниць виставки п’ять кішок, яких вивезли з зони бойових дій. Зокрема однорічна кішка Міллі та кіт Лео бенгальської породи, яких волонтери вивезли з-під обстрілів.

"Її викинули у мішку на звалищі недобросовісні хазяїни і за інформацією волонтерів вони, мабуть її били. Кицька пережила минулого року і обстріли, і війну, бойові дії. Вона досить ляклива зараз, боїться гучних звуків, але завдяки волонтерам, а саме Ірині Мурзі, вона її врятувала. Я побачила на сторінці у фейсбуці, що ця мила кицька з такими милими, гарними оченятками шукає дім. Ми зв’язалися з волонтерами і вони нам її надіслали поїздом", — розповіла власниця кішки Міллі Ольга Заєць.

За словами Тетяни Кузміської, виставку-конкурс "Міс-кіс" в палаці дітей та юнацтва "Падіюн" в Ужгороді проводять більше двадцяти років. Цьогоріч переможців визначали по чотирьом номінаціям – породисті, безпородні, юніори.

Фото: Оксана Ушакова | Суспільне Ужгород

"У нас були коти з Нікополя, з Дніпра, з Ірпеня. Обирали "Міс-Кіс" діти глядацькими оплесками найбільшу кількість обрали. Всі, хто брав участь, це понад тридцять учасників, отримали призи від спонсорів. По номінаціях, у нас завжди є чотири номінації, а зараз були місця – глядацькі симпатії, вподобайками вирішили у фейсбуці і лайками", — розповідає Тетяна Кузьмінська.

Супер-приз від журі отримав бенгальський кіт Лео, якого перевезли з Сєверодонецька.

Фото: Оксана Ушакова | Суспільне Ужгород

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads