Як вплинула блокада кордону на продаж продукції на Полтавщині: думки експертки та покупців

Риба в одному з полтавських магазинів. Суспільне Полтава

У Полтавській області нині немає проблем із м’ясною та молочною продукцією попри блокаду польського кордону. А рибні та морепродукти можуть бути у дефіциті.

Думка експертки про ймовірний дефіцит продукції на Полтавщині

Про асортимент та наявність молочної, м’ясної та рибної продукції у продавців на Полтавщині Суспільне поспілкувалося з кандидаткою технічних наук Полтавського університету економіки та торгівлі Аліною Ткаченко. За її словами, від початку повномасштабної війни імпорт морепродуктів і рибних продуктів зріс на 43%.

"Переважно це продукти з Польщі, Латвії та Литви. Я не можу сказати, що на цей момент є дефіцит рибних продуктів, але на багатьох позиціях зазначено, що товар закінчується. І це переважно рибні продукти закордонного походження, оскільки через окупацію частини України, зокрема, біля моря, виробництво рибних продуктів в Україні суттєво зменшилося. І через те цю продукцію купують за кордоном", ― говорить експертка.
Покупці на одному з полтавських ринків. Фото: Суспільне Полтава

За її словами, якщо блокада кордону продовжиться, то риба та морепродукти можуть бути у дефіциті. А на м’ясо та молочну продукцію ситуація значно не вплине.

"Імпорт молочних продуктів суттєво збільшився від початку війни, дуже багато вітчизняних кампаній припинили, наприклад свою діяльність або опинилися під окупацією. Тим не менше, на цей момент переважає молочна продукція вітчизняного походження. Якщо говорити про польські продукти ― це переважно сири тверді, йогурти, а також сири м’які. Їх на ринку представлена не настільки велика кількість, щоб створити дефіцит".

На думку Аліни Ткаченко, такі продукти поки є, зокрема, тому, що їх можна тривало зберігати. Але спрогнозувати подальшу ситуацію, якщо блокада кордону продовжиться, поки складно.

Продукція на одному з прилавків на ринку в Полтаві 30 листопада 2023-го року. Фото: Суспільне Полтава
"Імпорт м’яса суттєво не збільшився, м’ясна продукція у нас переважно вітчизняного походження. Серед м’ясної сировини закордонного походження, зокрема, польського у нас на ринку представлені тільки різні ковбаски, сосиски, напівфабрикати м’ясні. І тут про дефіцит взагалі поки що мова не йде".

Думки продавців та покупців про ймовірний дефіцит продукції на Полтавщині

Продавці на полтавському ринку Суспільному розповіли, що м’ясна продукція та більшість молочної, яку вони продають, ― переважно місцевого виробництва, тому дефіциту на неї немає.

Молочна продукція на полтавському ринку. Фото: Суспільне Полтава

Польські товари мають, зокрема, продавці молочної продукції. Одна з них Суспільному розповіла, що про закінчення запасів постачальники не повідомляли, поки привозять без перебоїв. Це саме стосується і рибних та морепродуктів продуктів.

А в одному з мережевих супермаркетів розповіли, що бувають перебої з постачанням так званої "червоної" риби ― осетрових та лососевих.

Жителі Полтави Суспільному також повідомили, що дефіциту нині не помічають, але продукти дорогі, ому купити їх не завжди є змога.

Риба в одному з полтавських магазинів. Суспільне Полтава

"Мені жирної риби не можна, то часто беру минтай, хек, мойву дуже люблю. А червону ― хто її не любить? Усі люблять, але не завжди можна собі дозволити. Зміна ціни буває періодично. А так ― дефіциту, по-моєму, немає ні на що. Все є у продажі. Інше питання ― яка ціна", ― каже полтавка Віра Юріна.

За словами полтавки Ольги Чалик, її родина дефіциту молочних, м’ясних чи рибних продуктів також не помітила.

"Ми беремо тільки скумбрію, там більше корисних речовин, ніж в іншій рибі. Скумбрія завжди є. Я дуже не помітила. Може, тому, що ми не так часто купуємо такі продукти. Але взагалі вже не так часто купуємо собі, особливо рибу, м’ясо", ― повідомила Віра Юріна.

Що відомо про блокаду польського кордону

З 6 листопада польські перевізники заблокували рух вантажівок на чотирьох з восьми пунктах пропуску з Україною — "Краківець-Корчова", "Ягодин-Дорохуськ", "Рава-Руська-Хребене" та "Медика-Шегині".

За декілька перших днів блокади на кордоні скупчилося 20 тисяч машин. За цей час на заблокованому кордоні померли двоє українських водіїв. Федерація роботодавців України повідомляє про прямі збитки від блокади в 400 мільйонів євро. Попередньо блокада буде тривати до 3 січня 2024-го.

Протестувальники заявили, що блокада стосується тільки вантажівок (з вантажопідйомністю понад 7,5 тонн). Рух легкових авто, автобусів, пішоходів, а також всіх вантажівок, що перевозять гуманітарну допомогу, або швидкопсувні чи небезпечні вантажі, обмежуватися не буде.

Вимоги перевізників і фермерів різняться. Одна з основних вимог перших — повернення дозволів на вантажоперевезення в межах ЄС для українських транспортних компаній. Йдеться про зупинку так званого транспортного безвізу, який впровадили в червні 2022-го. Раніше українські транспортні компанії мали отримувати дозволи на вантажні перевезення в Євросоюзі, а отже складали меншу конкуренцію перевізникам з Польщі. Зараз у вимогах поляків йдеться про кількість у 200 тисяч дозволів на рік для України.

Польські фермери більше звертаються до уряду країни — зокрема, вимагають ввести дотації на закупівлю кукурудзи та не підвищувати сільськогосподарський податок.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook